Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 9 grudnia. Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława
17/11/2023 - 15:15

Festiwal Biegowy oficjalnie podsumowany! Ruszają przygotowania do kolejnej edycji

Tysiące zawodników, uśmiechy, zdrowa rywalizacja, mnóstwo atrakcji. Festiwal Biegowy przyzwyczaił nas do swojej znakomitej atmosfery. Tegoroczna edycja została podsumowana w biurze Fundacji Sądeckiej. Przygotowania do kolejnej już się rozpoczęły!

Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju

Festiwal Biegowy to impreza jedyna w swoim rodzaju. Co roku we wrześniu do Piwnicznej przyjeżdżają zawodnicy z całej Polski, aby rywalizować na trasach całego regionu. Atmosfera jest zawsze fantastyczna. 

Podczas tegorocznej edycji w Miasteczku Biegowym pojawiło się aż 12 tysięcy osób. Ta liczba najlepiej oddaje o jak dużej skali przedsięwzięcia mówimy. Oczywiście dodatkowe atrakcje zapewniają też  wydarzenia towarzyszące, jak Festiwal Lachów i Górali czy Festiwal Smaku.

Spotkanie podsumowujące Festiwal Biegowy

Nad tym, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik organizatorzy dbają przez cały rok. To właśnie, dzięki ich pracy możemy obserwować efekt finalny, jakim jest przeprowadzany z wielkim rozmachem festiwal.

Tegoroczna edycja przeszła już do historii, więc nie mogło zabraknąć podsumowania. Wszystko odbywało się w piątek w siedzibie Fundacji Sądeckiej. Pojawiły się wszystkie osoby pracujące przy organizacji wydarzenia m.in. Mariola Berdychowska - prezes fundacji Festiwal Biegów, Kamila Laskowska - dyrektor wykonawczy fundacji Festiwal Biegów, Małgorzata Borczyk - dyrektor wykonawczy Fundacji Sądeckiej, Przemysław Bawołek - dyrektor biura Fundacji Sądeckiej, Marek Tokarczyk - dyrektor sportowy Festiwalu Biegowego czy gen. Marek Hebda odpowiedzialny za zabezpieczenie całej imprezy.

Spotkanie pozwoliło domknąć temat tegorocznego festiwalu i rozpocząć przygotowania do kolejnego. Przyszłoroczna edycja potrwa od 6 do 8 września i będzie wyjątkowa. Wszystko z racji piętnastolecia imprezy. Niespodzianek nie zabraknie!

Przypominamy, że tylko do końca roku możecie zarejestrować się na Festiwal Biegowy w najniższych cenach z I progu. Zapisy możliwe są TUTAJ. Nie zwlekaj. Zostań już dziś częścią jednej z największych biegowych imprez w Polsce. Piwniczna zaprasza! ([email protected], fot.: Mateusz Pogwizd)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu