Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 30 września. Imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery
06/06/2023 - 11:15

Festiwal Biegowy gromadzi tysiące zawodników. Na 3 km ruszają już po zmroku

Bieg na 3 km rozpoczyna się na Festiwalu Biegowym już po zmroku. Dodaje mu to jeszcze większego uroku. Co roku na starcie pojawia się mnóstwo zawodników. Ty również możesz zostać jednym z nich!

Festiwal Biegowy w Piwnicznej

Trzy dni pełne niesamowitych atrakcji dla dzieci, dorosłych, rodzin, znajomych i przyjaciół. Festiwal Biegowy to wydarzenie, na które wiele osób czeka przez cały rok. Atmosfera jaka panuje wówczas w Miasteczku Biegowym jest niepowtarzalna. To po prostu trzeba przeżyć!

Podczas imprezy odbywa się również mnóstwo wydarzeń towarzyszących, wystarczy wymienić tutaj chociażby Festiwal Lachów i Górali czy Festiwal Smaku. Nie sposób się tutaj nudzić!

Oczywiście również wybór konkurencji biegowych jest ogromny. Na festiwal przyjeżdżają tysiące osób i każda z nich bawi się doskonale. Zarówno na biegach dłuższych, jak i tych nieco krótszych ogromnych emocji nie brakuje.

Bieg na 3 km

Bardzo ciekawie jest zawsze podczas Biegu na 3 km. Startuje w sobotę o godzinie 20:25. To dystans, który łączy wytrzymałość z szybkością. Nikt nie powinien mieć problemów z jego ukończeniem i spokojnym dobiegnięciem do mety.

Start i meta wyznaczona jest w Miasteczku Biegowym w Piwnicznej. Zawodnicy przemierzają ulice Piwnicznej oraz most na Popradzie. Klasyfikacja prowadzona jest oczywiście zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn.

W ubiegłym roku w biegu wzięło udział 80 zawodników. Wśród pań wygrała Paulina Surówka przed Sylwią Hałaczkiewicz i Angeliką Kaczmarek. U panów najlepszy był Henryk Warzecha oraz Ignacy Domiszewski i Michał Kaczmarek. 

Ty również możesz zostać częścią Festiwalu Biegowego i wystartować w Biegu na 3 km. Zarejestruj się już dziś TUTAJ. Piwniczna czeka na Ciebie! ([email protected], fot.: Festiwal Biegowy)Dziękujemy za przesłanie błędu