Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 22 kwietnia. Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
16/02/2024 - 21:25

Dołącz do setek zarejestrowanych na Festiwal Biegowy! Promocja cały czas trwa

Kolejni zawodnicy zapisują się na Festiwal Biegowy, który we wrześniu odbędzie się w Piwnicznej-Zdroju. Piętnasta edycja zapowiada się wyjątkowo! Warto skorzystać z trwającej właśnie promocji.

Festiwal Biegowy w PIwnicznej-Zdroju

Wystarczą odpowiednie buty, dobrze dobrany strój, pozytywny nastrój i można ruszać na trasę! Taką zasadę wyznaje wielu pasjonatów sportu, którzy co roku przyjeżdżają na Festiwal Biegowy do Piwnicznej-Zdroju. Zawsze bawią się doskonale. Tutaj nie ma nudy, a dodatkową rozrywkę zapewnia Festiwal Lachów i Górali oraz Festiwal Smaku.

Podczas poprzedniej edycji w Miasteczku Biegowym pojawiło się aż 12 tysięcy osób. Nie musicie się też martwić o dojazd oraz nocleg. Piwniczna jest bardzo dobrze skomunikowana z Muszyną czy Krynicą, dzięki czemu nic was nie ominie.

Wybór dystansów na festiwalu jest ogromny. Zarówno pasjonaci krótkich, jak i długich biegów będą usatysfakcjonowani. Na starcie każdego z nich pojawia się zawsze wielu zawodników, tocząc zdrową rywalizację.

Kolejni zawodnicy zapisują się na Festiwal Biegowy

Jak do tej pory liczba zarejestrowanych startów wynosi już niemal 750! Zawodnicy tłumnie garną się do udziału, bo wszyscy chcą być częścią tego niesamowitego wydarzenia. Z każdym dniem jest ich coraz więcej! 

Największym zainteresowaniem cieszy się póki co Bieg 7 Dolin na 100 km. Wiemy już, że wystartuje w nim co najmniej 130 osób. Drugie miejsce w zestawieniu zajmuje Bieg 7 Dolin Koral Maraton (107), a trzecie Sądecka Dycha po Rekord (84).

Ten tydzień jest wyjątkowy. Tylko do 19 lutego możecie się zarejestrować na biegi górski w promocyjnych cenach. A wszystko oczywiście z miłości do biegania. Nie zwlekaj. Wystarczy, że wejdziesz TUTAJ, wypełnisz formularz i wpiszesz kod FBWALENTYNKI25. Musisz być częścią tego wydarzenia! ([email protected], fot.: Zwiedzanie przez bieganie/ Festiwal Biegowy)Dziękujemy za przesłanie błędu