Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
24/05/2020 - 19:25

Do 31.05 taniej na biegi w Krynicy. Dokończ zgłoszenie

Lista zgłoszeń do 11. TAURON Festiwalu Biegowego to już blisko 5,3 tys. osób. Nie wszyscy jednak dopełnili formalności i opłacili start w Krynicy, do czego zachęcamy – do 31 maja 2020 r. obowiązują niższe stawki wpisowego na krynickie biegi (drugi z trzech progów opłat startowych). Tutaj dowiecie się, jak w szybki i łatwy sposób dokończyć rejestrację i wpisać się na listę startową Festiwalu.

1.

Odszukaj w swojej skrzynce pocztowej e-mail z potwierdzeniem rejestracji na 11. TAURON Festiwal Biegowy, który wysłaliśmy do Ciebie tuż po dokonaniu zgłoszenia.

Znajdziesz w nim wszystkie informacje dotyczące zapisu, w tym link do systemu DOT PAY, z którym w szybki i bezkosztowy sposób opłacisz wybrany pakiet startowy. Twoja wpłata zostanie AUTOMATYCZNIE odnotowana w systemie rejestracji i już kilka sekund po dokonaniu płatności znajdziesz się na liście startowej imprezy.

2.

Jeśli chcesz dokonać zmian w swoim zgłoszeniu – zmienić biegi czy zawartość pakietu startowego – odszukaj w tej samej korespondencji hasło do PROFILU UCZESTNIKA.

Logując się do serwisu przy pomocy hasła oraz adresu e-mail wskazanego na formularzu rejestracji, uzyskasz ponownie dostęp do swojego formularza zgłoszeniowego. Wprowadź i zapisz zmiany. Po dokonaniu zmian kwota wpisowego zostanie przeliczona na nowo.

Klikając przycisk DOT PAY zostaniesz przeniesiony do systemu transakcyjnego, z którym wykonasz szybki i bez kosztowy przekaz. Jak wyżej - twoja wpłata zostanie AUTOMATYCZNIE odnotowana w systemie rejestracji i już kilka sekund po dokonaniu płatności znajdziesz się na liście startowej imprezy.

Zamiast przekazu DOT PAY możesz oczywiście wykonać standardowy przelew bankowy, na konto:

Fundacja "Festiwal Biegów" 
Niskowa 161
33-395 Chełmiec
PKO BP SA, 28 1020 1097 0000 7902 0245 8578

UWAGA! - Pamiętaj, żeby w tytule przelewu wskazać precyzyjnie osobę / osoby, które ma objąć wpłata. 

3.

Jeśli zgubiłeś e-mail potwierdzający rejestrację (sprawdź dokładnie wszystkie skrzynki, w tym spam) to zaloguj się do PROFILU UCZESTNIKA podając adres e-mail, który wskazałeś w zgłoszeniu (lub podejrzewasz że wskazałeś właśnie ten). Nowe hasło do serwisu uzyskasz poprzez opcję „Odzyskaj hasło”. 

Jeśli system nie rozpozna twojego adresu e-mail, skontaktuj się z nami: e-mail: [email protected], tel. 22-501-45-52 lub poprzez profil facebook.

Po zalogowaniu do PROFILU UCZESTNIKA odszukaj na liście swoje zgłoszenie (zakładka „Moja lista startowa”). Możesz od razu przejść do płatności poprzez opcję „Opłać” lub dokonać zmian w zgłoszeniu. Po zapisaniu zmian możesz wykonać przelew środków.

Jeśli na na liście nie ma twojego zgłoszenia, dodaj je poprzez zakładkę „Dodaj osobę”. Po zapisaniu zgłoszenia możesz od razu przejść do płatności poprzez system DOT PAY.

4.

Opłatę startową możesz wnieść przelewem, na konto:

Fundacja "Festiwal Biegów" 
Niskowa 161
33-395 Chełmiec
PKO BP SA, 28 1020 1097 0000 7902 0245 8578

UWAGA! - Pamiętaj, żeby w tytule przelewu wskazać precyzyjnie osobę / osoby które ma objąć wpłata.

W przypadku chęci zmiany zakresu zgłoszenia, prosimy o kontakt: e-mail: [email protected], tel 22-501-45-52 lub poprzez profil facebook.

5.

Jeśli opłaciłeś już start na 11. TAURON Festiwalu Biegowym, ale chcesz zaktualizować swoje zgłoszenie, skontaktuj się z nami – e-mail: [email protected], tel. 22-501-45-52 lub poprzez profil facebook. Dokonamy odpowiednich zmian na twoim profilu i poinformujemy o kwocie do zapłaty. Pamiętaj, że zmieniając konkurencje zawsze zastosowanie mają stawki z aktualnego, obecnie drugiego progu opłat startowych. 

Drugi próg opłat startowych dotyczy także zgłoszeń dokonanych w I progu, ale nie potwierdzonych dotąd płatnością. O wysokości opłaty startowej nie decyduje termin dokonania zgłoszenia, a data wniesienia opłaty startowej (przy zmianach progów następuje automatyczne przeliczenie opłaty startowej).

Tylko opłacone zgłoszenie jest gwarancją otrzymania pakietu startowego 11. TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju. 

POTRZEBUJESZ POMOCY / INFORMACJI? Skontaktuj się z nami: [email protected], tel. 22-501-45-52 lub poprzez profil facebook.

ZAPISUJESZ SIE BEZ RYZYKA - masz gwarancję startu!

11. TAURON Festiwal Biegowy wystartuje 11 września. Program imprezy tworzy blisko 30 konkurencji, m.in. Bieg 7 Dolin na dystansach 100, 64 i 35 km, Koral Maraton, Życiowa Dziesiątka, biegi nocne na 5 i 7 km, Bieg Przebierańców czy biegi dzieci. NIe ma limitów czy losowania uczestników - także w biegach górskich. Co ważne, wszyscy zapisani zawodnicy i zawodniczki mają gwarancję startu – w przypadku odwołania imprezy przez ograniczenia rządowe związane z pandemią COVID-19, Fundacja „Festiwal Biegów” zwróci 100% opłaty startowej.

– W związku z pandemią i ograniczeniami wprowadzonymi przez rząd monitorujemy na bieżąco sytuację, komunikaty sanitarne i w razie potrzeby wdrożymy niezbędne działania, by 12 września podjąć uczestników biegu – stwierdza Kamila Laskowska, dyrektor wykonawczy Fundacji „Festiwal Biegów”

  • Program sportowy: TUTAJ
  • Regulamin imprezy: TUTAJ
  • Rejestracja: TUTAJ
  • Panel Uczestnika: TUTAJ (zapisany nieopłacony)
  • Aktualności: TUTAJ

źródło: Fundacja "Festiwal Biegów"
Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe