Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 30 września. Imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery
05/06/2023 - 14:40

Bieg Przebierańców zawsze zachwyca. Pomysłowość uczestników nie zna granic.

Smerfy, czarownica, diablica, lew, żołnierze, a nawet rower… Bieg przebierańców jest najbarwniejszą konkurencją Festiwalu Biegowego. Pomysłowość uczestników nie zna granic. Aż miło patrzeć na te wszystkie kreacje!

Festiwal Biegowy w Piwnicznej

Masa atrakcji czeka na każdego, kto pojawi się na Festiwalu Biegowym w Piwnicznej. Nie może dziwić, że co roku w wydarzeniu bierze udział tak dużo osób. Każdy wyjeżdzą zawsze z uśmiechem na ustach.

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy, dystansów do wyboru jest tak dużo , że nawet najbardziej wybredny zawodnik znajdzie coś dla siebie. Od biegów krótko do długodystansowych. Przekrój jest ogromny. 

Bieg Przebierańców

Na tym tle najbardziej wyróżnia się Bieg Przebierańców, który w rzeczywistości jest marszem przebiegających przez Miasteczko Biegowe. Piękne stroje przypominają postaci z bajek, znane osoby, zwierzęta czy są po prostu przerobione na wersje retro. Jednocześnie pokazują najlepiej, jak wielką kreatywność i pomysłowość mają uczestnicy festiwalu. Zwycięża oczywiście osoba, która przebrana będzie w najciekawszy sposób. 

To zawsze niezwykle barwna konkurencja. W ubiegłym roku rywalizowała tu wiedźma, lekarz, żołnierze, biedronka, pszczółka, piesek, marynarz, duchy, smerfy a nawet… rower złożony z kilku osób trzymających poszczególne jego elementy. Obserwujący to wydarzenie nie mogli się nadziwić, jak wiele różnych bajkowych postaci pojawiło się w tym samym momencie w Miasteczku Biegowym.

Ty również możesz przygotować niesamowity strój i zaprezentować się na Festiwalu Biegowym w Piwnicznej! Zarejestruj się już dziś TUTAJ. Na tym wydarzeniu dzieje się tak dużo, że po prostu nie może Cię zabraknąć! ([email protected], fot.: Tomasz Szwajkowski)Dziękujemy za przesłanie błędu