sadeczanin.info
Z Niskowej do RMF, czyli życiowa rozmowa z Kazimierzem Gródkiem [FILM]
Podczas wieczornej gali XI edycji Nagrody im. ks. prof. Bolesława Kumora, znalazł się czas i na rozmowę między założycielem Fundacji Sądeckiej oraz Społeczno-Kulturalnego Towarzystwa "Sądeczanin", Zygmuntem Berdychowskim, a Kazimierzem Gródkiem, prezesem Grupy RMF.
Rozmowa Zygmunta Berdychowskiego z prezesem z Kazimierzem Gródkiem
Uroczysta Gala XI konkursu o Nagrodę im. ks. prof. B. Kumora - Rozmowa Rozmowa Zygmunta Berdychowskiego z prezesem z Kazimierzem Gródkiem
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone