Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 czerwca. Imieniny: Aliny, Anety, Benona
21/12/2023 - 23:30

Serce-Sercu: wolontariusze Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Sączu zapewniają, że za rok znów włączą się do akcji

Akcja Serce-Sercu cieszy się bardzo dużą popularnością. Wolontariusze Szkoły Podstawowej nr 11 im. Juliana Tuwima w Nowym Sączu zapewniają, że za rok znów będą gotowi i chętnie włączą się do pomocy potrzebującym.

Od samego rana można było spotkać uczniów szkoły podstawowej nr. 11 im. Juliana Tuwima w Nowym Sączu w jednym ze sklepów spożywczych na terenie miasta. Wolontariusze uśmiechem witali osoby wchodzące na zakupy. Każdemu wręczali ulotkę z informacjami o akcji Serce-Sercu, organizowanej przez Fundację Sądecką. 

- Dwunastu uczniów naszej szkoły wzięło udział w akcji Serce-Sercu-mówi Siedlarz Paulina, koordynatorka wydarzenia w nowosądeckiej szkole podstawowej nr. 11.  

-Od samego rana wolontariusze z uśmiechem witali wszystkich przechodniów, rozdając im ulotki i zachęcając do zakupów. Ludzie pytali, komu zostaną przekazane dary i z jakiej szkoły są wolontariusze.

Koszyk szybko zapełnił się najpotrzebniejszymi produktami. Udało się zebrać cukier, mąkę, kaszę i makarony. Są też słodycze, dżemy, masło, napoje, konserwy, mleko, oleje. 

Koordynatorka zapewnia, że za rok wolontariusze szkoły będą gotowi i chętnie włączą się do akcji pomocy potrzebującym. (MK), fot. szkoła podstawowa nr 11 Nowy Sącz. 

Dziękujemy za przesłanie błędu