Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 15 października. Imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy
08/01/2018 - 13:05

Serce-Sercu: Firma Volpex otworzyła swoje serce dla potrzebujących

W akcję charytatywną Serce-Sercu włączyła się znana sądecka firma Volpex, która zajmuje się sprzedażą ubrań roboczych, łożysk, pasów, węży hydraulicznych i innych niezbędnych narzędzi, a także produkcją samochodów elektrycznych wykonanych z drewna.

- Od prawie 25 lat firma Volpex rozwija własną markę, co jest naszym kluczem do sukcesu. Nasze produkty są rozprowadzane w całej Polsce, Europie, a nawet świecie – podkreśla Piotr Wolak, prezes firmy.

Zobacz także: Te sądeckie firmy wykazały społeczną wrażliwość. Wsparły akcję Serce-Sercu

- Wzięliśmy udział w akcji charytatywnej Serce-Sercu, ponieważ uważamy, że ta inicjatywna jest skierowana do ludzi, którzy takiej pomocy potrzebują. Działając na rynku lokalnym chcieliśmy pomóc potrzebującym z naszego regionu. Nadarzyła się taka okazja, dlatego zdecydowaliśmy się wziąć udział w tej akcji – wyjaśnia Maria Stosur, dyrektor firmy.

Czy właściciele firmy uważają, że akcja Serce-Sercu jest potrzebna i warto kontynuować ją w kolejnych latach?

- Zdecydowanie tak, ponieważ to rozwija w ludziach chęć pomocy, zauważania drugiego człowieka i zwracania uwagi na problemy innych. Często ktoś może potrzebować pomocy wynikającej z różnych przyczyn – niezaradności życiowej czy problemów, z którymi dana osoba nie może sobie poradzić. Ta akcja pomaga właśnie tym najbardziej potrzebującym – odpowiada Pan Piotr.

Zobacz także: Akcja Serce-Sercu znów wspólnym sukcesem! Serdecznie dziękujemy, do zobaczenia za rok!

- Urzekło mnie to, że bardzo dużo młodzieży włączyło się w zbiórkę żywności. Różnie mówi się o młodych ludziach w dzisiejszych czasach.  Jest to bardzo budujące, że oni zauważają ludzkie potrzeby i chętnie biorą udział w tego typu akcjach, a co najważniejsze robią to z własnej dobrej woli – dodaje dyrektor Stosur.

RG [email protected], Fot. RG

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Dziękujemy za przesłanie błędu