Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
06/12/2017 - 17:55

Arkadiusz Aleksander dołączył do akcji Serce-Sercu. Został wolontariuszem!

Do akcji Serce-Sercu dołączył Arkadiusz Aleksander, który zarówno zachęca wszystkich do wzięcia udziału w akcji charytatywnej, jak również samemu wciela się w rolę wolontariusza. Dzisiaj odwiedził sklep spożywczy „Społem” przy ulicy Kolejowej w Nowym Sączu.

Przez cały dzień zbiórkę prowadziły tam uczennice z Elitarnego Liceum Ogólnokształcącego, którym udało się zebrać sporo artykułów spożywczych. W tym niewielkim sklepie położonym w sąsiedztwie dworców autobusowego i kolejowego, klienci okazali ogromną chęć pomocy innym dzięki czemu udało się uzbierać pełny wózek i trzy koszyki żywności.

Zobacz: Kolejny dzień zbiórki za nami. Do akcji dołączył Michał Kądziołka

W miejscu tym gościł również Arkadiusz Aleksander, były znakomity piłkarz m.in. Śląska Wrocław, Górnika Zabrze, Widzewa Łódź, Arki Gdynia oraz oczywiście Sandecji. Dzisiaj pełni on rolę doradcy prezydenta Nowego Sącza do spraw sportu i chętnie, w czasie wolnym od obowiązków włączył się do akcji charytatywnej Serce-Sercu.

Zobacz: Pełne kosze produktów i wolontariusze z uśmiechami na twarzy

Dlaczego były piłkarz zdecydował się wesprzeć akcję? - Żyjemy w czasach, kiedy wielu ludzi wokół nas jest potrzebujących. Zbliżają się święta, czyli okres radości w gronie najbliższych, zatem jeśli możemy to pomóżmy tym rodzinom, którym to wsparcie jest potrzebne. Robiąc zakupy warto wziąć z półki nieco więcej, a następnie podzielić się żywnością z innymi. To niewiele kosztuje, a tak dużo znaczy. Warto pomagać - powiedział nam Arkadiusz Aleksander.

MŚ ([email protected])Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)