Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 23 listopada. Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa
27/12/2017 - 07:05

Akcja Serce-Sercu znów wspólnym sukcesem! Serdecznie dziękujemy, do zobaczenia za rok!

Jeszcze więcej sklepów, w których zbieraliśmy żywność, jeszcze więcej firm, które nas wsparły, jeszcze większe zaangażowanie wolontariuszy i co najważniejsze: jeszcze więcej świątecznych paczek dla patrzebujących! Tegoroczna akcja charytatywna Serce-Sercu organizowana przez Fundację Sądecką pobiła rekordy z 2016 roku. Dobiegła już końca, ale niebawem zaczniemy przygotowywać następną jej edycję. Bardzo, bardzo dziękujemy za tyle serca, które włożyliście w pomoc potrzebującym!

W tym roku w akcję włączyło się aż 1191 wolontariuszy z 54 szkół. Zbierali oni żywność w 90 sklepach na terenie powiatu sądeckiego, limanowskiego i gorlickiego. Dzięki ich pomocy i hojności ludzi udało się zebrać 23 tony produktów, a więc o 4 tony więcej niż w ubiegłym roku. Do osób potrzebujących trafiło aż 1700 paczek, w których były najbardziej potrzebne rzeczy, a więc cukier, makarony, herbata, kawa, mąka i słodycze.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom i koordynatorom za poświęcony czas i pomoc w zbiórce żywności. Bez Was ta akcja nie mogłaby się udać. Jesteśmy bardzo wdzięczni także właścicielom sklepów, którzy chętnie zgodzili, aby wolontariusze zbierali tam produkty.

W tegoroczną akcję Serce-Sercu włączyło się dziesięć znanych, sądeckich firm, które wiedzą doskonale jak ważna jest pomoc potrzebującym. Dziękujemy firmie Volpex, Vitberg, Sezam, Prospona, Mipol, a także Stacji Narciarskiej Ski-Tylicz, lodziarni Argasińscy, Partnerowi AGD RTV i Andrzejowi Ligarze oraz firmie MotoSowa.

Zobacz także: Te sądeckie firmy wykazały społeczną wrażliwość. Wsparły akcję Serce-Sercu.

Bardzo dziękujemy za pomoc członkom Klubu Szalonych Emerytów, którzy pomagali zwozić towar ze sklepów, sortowali żywność, sporządzali i wydawali gotowe paczki. Jesteśmy także wdzięczni władzom Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu za udostępnienie pomieszczeń, w których mogliśmy składować zebraną żywność. Dziękujemy.

W akcję włączyli się także samorządowcy, zespoły muzyczne i znane osoby, które zachęcały do wzięcia udziału w zbiórce. Wszystkim serdecznie dziękujemy i życzymy błogosławionych świąt Bożego Narodzenia.

RG [email protected] Fot. RGDziękujemy za przesłanie błędu