Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 lipca. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
20/12/2023 - 14:05

“Warto wspierać tę akcję”. Komendant Paweł Motyka zachęca do otwierania serc na innych [WIDEO]

Wolontariusze z całej Sądecczyzny włączyli się do akcji “Serce-Sercu”. Chętnych do pomocy nie brakuje również wśród klientów sklepów, którzy przekazują różne produkty dla najbardziej potrzebujących. Zachęca do tego też komendant Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu - Paweł Motyka.

Trwa akcja Serce-Sercu

To już ostatnie dni trwania akcji Serce-Sercu, zorganizowanej przez Fundację Sądecką przed świętami Bożego Narodzenia. Produkty dla najbardziej potrzebujących możecie przekazywać do piątku. Naszych wolontariuszy spotkacie w sklepach całego regionu. Każdy może się przyłączyć i również ich obdarować. O tym, gdzie będzie to możliwe w najbliższych dniach przeczytacie TUTAJ.

Do wzięcia udziału w tej wielkiej charytatywnej zbiórce zachęca również komendant Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu - st.bryg. Paweł Motyka.

- Serce, to bardzo ważny organ dla człowieka. Często mówimy komuś “dałem ci serce”. Ja chcę z kolei powiedzieć od serca, że warto wspierać tę akcję. Nie ma większej radości niż pomoc drugiemu człowiekowi - mówi komendant.

Bogata historia akcji Serce-Sercu

Przypomnijmy, że organizowana przez Fundację Sądecką akcja Serce-Sercu odbywa się od 1995 roku. W tym roku powróciła po czterech latach przerwy spowodowanej pandemią. Każdy może się w nią włączyć. Wystarczy odwiedzić sklep, w którym są nasi wolontariusze, zrobić zakupy i wrzucić choć kilka produktów do wózka oznaczonego logiem akcji. Warto pomagać! 

Całą wypowiedź Pawła Motyki możecie zobaczyć w materiale filmowym. ([email protected], wideo: Mateusz Pogwizd)

Dziękujemy za przesłanie błędu