sadeczanin.info
Uczniowie sądeckiej "Samochodówki" mają wielkie serca i dzielą się dobrem! Od wielu lat wspierają naszą akcję
Odwiedziliśmy uczniów Zespołu Szkół Samochodowych w Nowym Sączu, którzy w tym przedświątecznym czasie stali się wolontariuszami akcji Serce-Sercu. Wczoraj można było ich spotkać w sklepach Społem przy ulicy Grunwaldzkiej i Królowej Jadwigi w Nowym Sączu. Dziękujemy, że od wielu lat jesteście z nami i wspieracie naszą akcję! Dziękujemy również właścicielom sklepów, którzy udostępnili nam swoje budynki i możemy w nich zbierać żywność dla osób potrzebujących.
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone