Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 3 października. Imieniny: Bogumiła, Gerarda, Józefy
27/04/2023 - 19:50

ZUS bez tajemnic. O co najczęściej pytają urzędników Sądeczanie?

Podczas Targów Zdrowia towarzyszących X Seminarium „O Zdrowiu Sądeczan” w Krynicy-Zdroju dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko partnera imprezy, czyli Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Od pracowników ZUS można było dowiedzieć się m.in. jak uzyskać świadczenie z ZUS, jak je zwiększyć, można było też otrzymać wniosek o dane świadczenie.

Osoby aktywne zawodowo, mogły dopytać o szczegóły na temat rehabilitacji leczniczej czyli jak wyjechać do sanatorium z ZUS, aby poprawić swój stan zdrowia.

Poznaj najlepszych lekarzy, pielęgniarki i przychodnie Sądecczyzny!

Na stoisku informacyjnym dostępne były również bezpłatne publikacje kierowane do różnych grup zainteresowanych w tym: ZUS dla Seniora, informator dla osób z niepełnosprawnością, poradnik „Jak żyć z problemami zdrowia psychicznego”, Integracja – bezpłatny magazyn dla osób z niepełnosprawnością ich rodzin i przyjaciół, informatory i poradniki informacyjne z zakresu prewencji rentowej.

- Nie zabrakło informacji o nowinkach elektronicznych czyli bezpłatnej mLegitymacji dla emeryta i rencisty dostępnej w aplikacji mObywatel oraz nowej aplikacji mZUS - informuje przedstawicielka oddziału ZUS w Nowym Sączu Anna Mieczkowska.

(e.stachura@sadeczanin.info Fot.: JB) © Materiał chroniony prawem autorskim

X Seminarium o Zdrowiu Sądeczan
X seminarium „O zdrowiu sądeczan” właśnie ruszyło. Przez cały dzień będziecie mogli posłuchać bardzo ciekawych paneli i zapoznać się z ofertą wystawców na Sądeckich Targach Zdrowia.


Dziękujemy za przesłanie błędu