sadeczanin.info
Za darmo i coraz więcej pakietów. A jednak nie wszyscy chcą korzystać z badań profilaktycznych
XIII Seminarium o Zdrowiu Sądeczan przyciągnęło mieszkańców, ekspertów oraz przedstawicieli instytucji zajmujących się zdrowiem publicznym do Akademii Nauk Stosowanych przy ul. Kościuszki 2. To tutaj odbywały się ważne spotkania, rozmowy, wykłady na temat zdrowia, a równolegle można było przeprowadzić sobie badania.
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone