sadeczanin.info
XIII Seminarium o Zdrowiu Sądeczan. Można mówić o epidemii nowotworowej?
Lek. med. Dominik Chorągwicki, zastępca ordynatora oddziału urologicznego Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu był jednym z prelegentów podczas XIII Seminarium o Zdrowiu Sądeczan. Wykład pn. „diagnostyka i leczenie nowotworów – standardy, wyzwania, kierunki rozwoju” był poświęcony urologicznym chorobom nowotworowym.
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone