XIII Seminarium o Zdrowiu Sądeczan. Można mówić o epidemii nowotworowej?Iga Michalec13.05.2026, 15:44Lek. med. Dominik Chorągwicki, zastępca ordynatora oddziału urologicznego Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu był jednym z prelegentów podczas XIII Seminarium o Zdrowiu Sądeczan. Wykład pn. „diagnostyka i leczenie nowotworów – standardy, wyzwania, kierunki rozwoju” był poświęcony urologicznym chorobom nowotworowym.Nowy SącznowotworyXIII Seminarium o Zdrowiu Sądeczanurologia