Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
16/03/2020 - 15:00

Urokliwa przychodnia rodzinna w Łabowej walczy o głosy tysięcy pacjentów

Przychodnia rodzinna w Łabowej została nominowana w plebiscycie medycznym, organizowanym przez Fundację Sądecką, pod patronatem portalu i miesięcznika "Sądeczanin". Nominacja jest dla lekarzy ogromnym wyróżnieniem, ponieważ przyszło im rywalizować z dużo większymi placówkami z terenu całej Sądecczyzny. Na przychodnię można głosować do 15 kwietnia.

NZOZ Lekarz Rodzinny Edyta Mróz Marcin Mróz spółka partnerska mieści się na trzecim piętrze Centrum Rehabilitacji "Tukan" w Łabowej. Trójka lekarzy pracujących w przychodni ma pod swoją opieką kilka tysięcy pacjentów. - Przychodnia istnieje od 1999 roku i jest jedną z pierwszych przychodni lekarza rodzinnego. Z żoną przejęliśmy ją w 2011 roku - mówi lek. med. Marcin Mróz.

- Realizujemy świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej w pełnym zakresie. Do dyspozycji pacjentów są lekarze rodzinni, pielęgniarki środowiskowe oraz położne. Świadczymy także usługi z zakresu medycyny szkolnej. 

Zobacz także: Łabowa: otwarcie nowej przychodni lekarskiej małżeństwa Mrozów

Przychodnia w Łabowej wygląda inaczej niż większość placówek. Jest bardzo nastrojowa, gdyż mieści się na poddaszu. - Nasz system pracy sprawia, że pacjenci mają pełen komfort, dużą dostępność oraz nie czekają w kolejkach, ponieważ są rejestrowani na godziny. Dzięki temu przepływ pacjentów jest płynny - znacznie zmniejszamy ryzyko zarażenia podczas czekania w kolejce do lekarza.

- Nominacja jest dla nas dużym zaskoczeniem. Rzadko kiedy nominowane są przychodnie z peryferii. Mam nadzieję, że wyróżnienie przełoży się na większą liczbę pacjentów. Mamy ogromny potencjał - dodaje lekarz.

Oddaj głos w plebiscycie na najlepszą przychodnię Sądecczyzny! Na NZOZ Lekarz Rodzinny w Łabowej można głosować do 15 kwietnia wypełniając formularz lub kupon dostępny w marcowym wydaniu miesięcznika „Sądeczanin”.

[email protected], fot. SądeczaninDziękujemy za przesłanie błędu