sadeczanin.info
Profilaktyka to inwestycja w zdrowie. Rozmowa z Teresą Bielą podczas Seminarium o Zdrowiu Sądeczan
12 maja w salach Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu odbyło się XIII Seminarium o Zdrowiu Sądeczan – wydarzenie, które od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców regionu. Organizatorami przedsięwzięcia byli Fundacja Sądecka oraz portal „Sądeczanin.info”, którzy po raz kolejny stworzyli przestrzeń do rozmów o zdrowiu, profilaktyce oraz nowoczesnej medycynie.
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone