Profilaktyka to inwestycja w zdrowie. Rozmowa z Teresą Bielą podczas Seminarium o Zdrowiu SądeczanAnna Salgut13.05.2026, 11:4512 maja w salach Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu odbyło się XIII Seminarium o Zdrowiu Sądeczan – wydarzenie, które od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców regionu. Organizatorami przedsięwzięcia byli Fundacja Sądecka oraz portal „Sądeczanin.info”, którzy po raz kolejny stworzyli przestrzeń do rozmów o zdrowiu, profilaktyce oraz nowoczesnej medycynie.NFZXIII Seminarium o Zdrowiu Sądeczanwywiad z Teresą Biela