Poznajcie zwycięzców X Plebiscytu Medycznego „Sądeczanina” [FILM, ZDJĘCIA]Iga Michalec12.05.2026, 21:45Ale to była chwila, ale to były emocje! Po południu sięgnęły zenitu w siedzibie Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu podczas uroczystej Gali X Plebiscytu Medycznego. W jej trakcie poznaliśmy jego laureatów. W tym roku najlepszym „Sądeckim Lekarzem/Lekarką” została Anna Wieczorek-Szostak, lekarz medycyny rodzinnej z Centrum Medycznego „Medikor” w Nowym Sączu. Tytuł „Sądecka Pielęgniarka/Położna” otrzymała Justyna Pasiut, pielęgniarka z Oddziału Hematologii Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu. Plebiscytową kategorię „Sądecka Przychodnia Przyjazna Pacjentowi” wygrało kolejny już raz Centrum Medyczne Batorego Sp. z o.o. w Nowym Sączu.Poznajcie zwycięzców X Plebiscytu Medycznego „Sądeczanina”