Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 24 listopada. Imieniny: Emmy, Flory, Romana
02/04/2020 - 07:05

Od pediatrii do psychiatrii, czyli praca w NZOZ "GRÓDMED"

Przychodnia "GRÓDMED” znalazła się wśród dziesięciu przychodni nominowanych w plebiscycie medycznym, organizowanym przez Fundację Sądecką, pod patronatem portalu i miesięcznika ”Sądeczanin”. Czy placówka zdobędzie tytuł najbardziej przyjaznego pacjentowi ośrodka zdrowia?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „GRÓDMED” Bulzak, Ciszkowska Spółka partnerska został założony w 2000 roku. Właścicielami są Jolanta Bulzak (specjalista medycyny rodzinnej i lekarz pediatra) oraz Halina Ciszkowska (specjalista medycyny rodzinnej). Placówka oferuje kompleksową opiekę medyczną w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej.

- W przychodniach takich jak nasza robimy wszystko, od pediatrii do psychiatrii – twierdzi lek. Halina Ciszkowska, która w przychodni ,,GRÓDMED” pracuje od 40 lat. – Trzeba orientować się w wielu rzeczach, stale podnosić kwalifikacje i szkolić swój personel.

Przychodnia posiada wysokiej klasy sprzęt oraz aparaturę medyczną. Lekarze współpracują z poradniami diagnostycznymi oraz z laboratorium analitycznym.

Czytaj też: Halina Ciszkowska zanim została lekarzem chciała być... kowalem!

Misją przychodni jest ciągłe doskonalenie jakości świadczeń medycznych w zakresie POZ oraz tworzenie jak najlepszych warunków dla zapewnienia rozwoju i sukcesu placówki. Głównym celem jest spełnianie wymagań, potrzeb oraz oczekiwań pacjentów.

- Zespół jest świetny. Mogę pochwalić się doskonałą wspólniczką, fantastycznymi pielęgniarkami i lek. Anną Wieczorek-Szostak. To nasza trzecia siła – pełna zapału lekarka, która będzie specjalizowała się w medycynie rodzinnej.

Oddaj głos w plebiscycie na najlepszą przychodnię Sądecczyzny! Na przychodnię ,,GRÓDMED” można głosować do 15 kwietnia wypełniając formularz lub kupon dostępny w marcowym wydaniu miesięcznika „Sądeczanin”.

[email protected], fot. archiwum prywatne GRÓDMEDDziękujemy za przesłanie błędu