sadeczanin.info
Najlepsza sądecka przychodnia przyjazna pacjentowi. Jak oni to robią? Czwarty tytuł z rzędu [FILM]
Dwunastego maja, podczas uroczystej gali X Plebiscytu Medycznego „Sądeczanina”, która odbyła się siedzibie Akademii Nauk Stosowanych przy ul. Kościuszki 2 w Nowym Sączu poznaliśmy najlepszą sądecką Przychodnię Przyjazną Pacjentowi. Ten zaszczytny tytuł przypadł Centrum Medycznemu Batorego w Nowym Sączu. Prezes Zarządu tej placówki medycznej Dawid Biernacki odebrał go czwarty raz z rzędu.
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone