Najlepsza sądecka przychodnia przyjazna pacjentowi. Jak oni to robią? Czwarty tytuł z rzędu [FILM]Iga Michalec17.05.2026, 11:28Dwunastego maja, podczas uroczystej gali X Plebiscytu Medycznego „Sądeczanina”, która odbyła się siedzibie Akademii Nauk Stosowanych przy ul. Kościuszki 2 w Nowym Sączu poznaliśmy najlepszą sądecką Przychodnię Przyjazną Pacjentowi. Ten zaszczytny tytuł przypadł Centrum Medycznemu Batorego w Nowym Sączu. Prezes Zarządu tej placówki medycznej Dawid Biernacki odebrał go czwarty raz z rzędu.Nowy SączXIII Plebiscyt o Zdrowiu SądeczanNajlepsza przychodnia przyjazna pacjentowi