sadeczanin.info
Najlepsza sądecka pielęgniarka – Justyna Pasiut. „Nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną” [FILM]
Kolejną laureatką X Plebiscytu Medycznego „Sądeczanina” została Justyna Pasiut. To najlepsza sądecka pielęgniarka, która zwyciężyła w swojej kategorii.
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone