Miasteczko Zdrowia przyciągnęło tłumy. Na miejscu można było zrobić darmowe badaniaAnna Salgut13.05.2026, 10:4512 maja w obiektach Akademii Nauk Stosowanych przy ul. Kościuszki 2 w Nowym Sączu odbyło się XIII Seminarium o Zdrowiu Sądeczan – wydarzenie, które od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców regionu. Organizatorami przedsięwzięcia byli Fundacja Sądecka oraz portal „Sądeczanin.info”, którzy wspólnie po raz kolejny stworzyli przestrzeń do rozmów o zdrowiu, profilaktyce i nowoczesnej medycynie.Miasteczko Zdrowia przyciągnęło tłumy. Na miejscu można było zrobić darmowe badania