Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 13 kwietnia. Imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
08/03/2021 - 13:05

Nominacje od pacjentów! 70 kandydatur najlepszych medyków i przychodni

3 lutego minął termin zgłaszania kandydatur lekarzy, pielęgniarek, położnych i przychodni w ramach VI Plebiscytu Medycznego organizowanego przez Fundację Sądecką pod patronatem portalu i miesięcznika Sądeczanin w ramach IX seminarium O zdrowiu Sądeczan. Już sama nominacja od pacjentów jest zaszczytem, a nominacji wpłynęło w sumie aż 70!

Nie ma chyba ważniejszej i bardziej znaczącej nagrody dla medyków i przychodni jak ta, która przyznana jest bezpośrednio przez samych pacjentów. Dlatego co roku Plebiscyt Medyczny cieszy się ogromnym zainteresowaniem służb medycznych z naszego regionu i pacjentów, którzy z jednej strony chcą uhonorować swoich faworytów, a z drugiej są żywo zainteresowani opinią i marką pozostałych.

Zobacz też: Dobra przychodnia to wielki skarb. Są takie na Sądecczyźnie? Wybierzmy je razem

Jak to wyglądało w tym roku? Czy próba, jakiej w wyniku pandemii COVID-19 poddana została cała służba zdrowia i fala krytyki ze strony społeczeństwa przełożyła się na postrzeganie pracy lekarzy, pielęgniarek, położnych i przychodni na Sądecczyźnie? Z całym przekonaniem możemy już powiedzieć: nie, a na dowód przedstawiamy liczbę zgłoszeń, które nadesłaliście Państwo w poszczególnych kategoriach:
- w kategorii Sądecka Pielęgniarka / Położna zgłoszonych jest 21 osób - w tym jedna osoba ponad 10 razy
- w kategorii Sądecka Przychodnia zgłoszonych jest 12 placówek - w tym jedna 3 razy
- w kategorii Sądecki Lekarz zgłoszonych jest 37 osób - w tym jedna 12 razy, inna 8 razy a trzy kolejne po 2/3 razy.

Sama nominacja to zaszczyt! 70 kandydatur na najlepszych medyków i przychodnie

Zobacz też: Wybierzmy najlepszych medyków i przychodnie Sądecczyzny! Plebiscyt czas zacząć

Dziś oczywiście jeszcze nie możemy podać konkretnych danych, czyli nazwisk i nazw, bo zgłoszenia zostaną w pierwszej kolejności zweryfikowane przez specjalną komisję. Głosowanie rozpocznie się za to 12 marca na portalu Sądeczanin w godzinach popołudniowych i potrwa do 22 marca. Laureatów poznamy za to już 25 dnia tego miesiąca. (e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu