Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 maja. Imieniny: Igi, Mamerta, Miry
15/04/2020 - 10:10

Plebiscyt medyczny: do końca głosowania zostało kilka godzin. Kto zwycięży?

Plebiscyt Medyczny to największe i najbardziej prestiżowe przedsięwzięcie w regionie, w którym mieszkańcy wybierają najlepszego lekarza, najlepszą pielęgniarkę i najbardziej przyjazny pacjentowi ośrodek zdrowia. W tym roku czekamy na wasze głosy do 15 kwietnia. Macie czas tylko do północy!

V Plebiscyt Medyczny jest integralną częścią seminarium "O zdrowiu sądeczan". Gala, organizowana przez Fundację Sądecką, pod patronatem portalu i miesięcznika "Sądeczanin", co roku cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców regionu, a także w środowisku medycznym. 

Dziś plebiscyt dobiega końca. Sądeczanie głosowali na najlepszego lekarza dowolnej specjalizacji, najlepszą pielęgniarkę i najbardziej przyjazny pacjentowi ośrodek zdrowia. Wśród nominowanych znalazło się dziesięć przychodni, dwunastu lekarzy i dwanaście pielęgniarek.

Czytaj także: V Plebiscyt Medyczny: trwa głosowanie. Zobacz pełną listę kandydatów

Do końca głosowania zostało zaledwie kilka godzin, dlatego zachęcamy was, drodzy czytelnicy, do wsparcia swoich faworytów. Niebawem opublikujemy wyniki i poznamy zwycięzców tegorocznego konkursu. 

Głosować można wypełniając elektroniczny formularz albo kupon dostępny w marcowym wydaniu miesięcznika "Sądeczanin". Macie czas tylko do północy!

k.kos@sadeczanin.info, fot. Pixabay.comDziękujemy za przesłanie błędu