Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 maja. Imieniny: Igi, Mamerta, Miry
07/04/2020 - 07:05

NZOZ KROMED to rodzinna firma i ulubiona przychodnia tysięcy pacjentów!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ”KROMED” nie pierwszy raz znalazł się wśród dziesięciu najlepszych przychodni na Sądecczyźnie, nominowanych w plebiscycie medycznym, organizowanym przez Fundację Sądecką, pod patronatem portalu i miesięcznika ”Sądeczanin”.

Centrum medyczne NZOZ KROMED świętuje w tym roku 20-lecie swojej działalności. Przez lata kierownictwo placówki starało się poszerzać zakres świadczonych usług medycznych. Przychodnia w Grybowie daje pacjentom możliwość stałej i kompleksowej opieki zdrowotnej.

KROMED to firma rodzinna, założona przez lekarzy Józefa Kroka oraz jego żonę Marię Witek-Krok. Obecnie funkcję dyrektora pełni ich syn, Maciej Krok. W jednej z rozmów z ”Sądeczaninem” założyciele zdradzili, co jest dla nich najważniejsze. – Naszą misją jest pomaganie lokalnej społeczności w profilaktyce zdrowotnej oraz leczeniu. Stawiamy na życzliwość, bezpieczeństwo i zaufanie. Realizowane przez nas programy profilaktyki zdrowotnej doskonale wpisują się w założenia naszej misji – twierdzą zgodnie.

Placówka świadczy usługi medyczne dla ponad 20 tysięcy pacjentów, w Grybowie, Stróżach i Cieniawie. Przychodnia oferuje również szeroki zakres usług stomatologicznych. Osiąganie wyznaczonych celów jest możliwe dzięki wykwalifikowanej kadrze lekarzy, pielęgniarek i pracowników placówki. Łączy ich pasja, a wykonywany zawód jest ich powołaniem.

Oddaj głos w plebiscycie na najlepszą przychodnię Sądecczyzny! Głosować można do 15 kwietnia, wypełniając formularz lub kupon dostępny w marcowym wydaniu miesięcznika ”Sądeczanin”.

k.kos@sadeczanin.info, fot. archiwumDziękujemy za przesłanie błędu