Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 października. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
19/03/2020 - 17:50

Krzysztof Kozioł, fizjoterapeuta najlepszych sportowców. Przyjmuje w Nowym Sączu

Krzysztof Kozioł to sądecki fizjoterapeuta. Do jego gabinetu przyjeżdżają najlepsi sportowcy i celebryci z całej Polski. Jest dyplomowanym Terapeutą Manualnym Szkoły Niemieckiej IFOMT. Ma na koncie wiele szkoleń z zakresu specjalnych metod fizjoterapii. Specjalizuje się w terapii urazowo-sportowej.

- Mimo, że w do plebiscytu medycznego zostałem zgłoszony w kategorii Sądecka Przychodnia Przyjazna Pacjentowi, prowadzę jednoosobową praktykę gabinetową. Liczba moich pacjentów sięga 1500 rocznie. Współpracowałem z piłkarzami ekstraklasy, hokeistami, kajakarzami, skoczkami narciarskimi oraz sportowcami specjalizującymi się w kickboxingu i innych sztukach walki – mówi Krzysztof Kozioł.

Jak udało nam się dowiedzieć, wśród nich byli między innymi polski skoczek narciarski Maciej Kot, polscy olimpijczycy oraz znany wokalista, Sebastian Karpiel-Bułecka.

Krzysztof Kozioł zdobył pierwsze miejsce w plebiscycie Orły Medycyny 2019 w Nowym Sączu. Fizjoterapeuta posiada również uprawnienia pedagogiczne i doświadczenie w prowadzeniu szkoleń związanych z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa oraz zawrotami i bólami głowy.

- Jestem jedynym fizjoterapeutą w plebiscycie, z czego bardzo się cieszę. Nominacja jest dla mnie bardzo dużym zaskoczeniem, ponieważ w Nowym Sączu działam zaledwie od 3 lat. To ogromne wyróżnienie od pacjentów. Miło mi, że znalazłem się w tak zacnym gronie - dodaje.

Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Krzysztof Kozioł mieści się przy ul. Romana Dmowskiego 26 w Nowym Sączu. Zaufanie pacjentów, które fizjoterapeuta zdobywał przez lata, pozwala mu na skuteczną terapię. Nie jest żadną tajemnicą, że kontuzje bywają dla sportowców trudnym doświadczeniem. Krzysztof Kozioł jest nie tylko najwyższej klasy specjalistą, ale również wsparciem dla swoich pacjentów.

Oddaj głos w plebiscycie na najlepszą przychodnię Sądecczyzny! Na Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Krzysztof Kozioł można głosować do 15 kwietnia wypełniając formularz lub kupon dostępny w marcowym wydaniu miesięcznika „Sądeczanin”.

[email protected], fot. Krzysztof Kozioł - archiwum prywatneDziękujemy za przesłanie błędu