Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 2 czerwca. Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
24/04/2020 - 19:20

Krystyna Nosal – to ona jest najlepszą pielęgniarką w regionie!

Krystyna Nosal zwyciężyła V Plebiscyt Medyczny, organizowany przez Fundację Sądecką, pod patronatem portalu i miesięcznika "Sądeczanin", w kategorii Sądecka Pielęgniarka. Zdaniem pacjentów to ona jest najlepsza - imponującą przewagą głosów zgarnęła zwycięstwo, jednak - jak twierdzi - to sukces całego zespołu. Posłuchajcie naszej rozmowy!

- To, że oddano na mnie tyle głosów, było dla mnie wielkim zaskoczeniem. Chciałam podziękować wszystkim, którzy obdarzyli mnie zaufaniem – mówi Krystyna Nosal. - To wygrana nas wszystkich, całego zespołu. Jestem dumna, że doceniono wartość, jaką przedstawiają pielęgniarki. Tytuł Sądeckiej Pielęgniarki będzie motywował mnie do podejmowania nowych wyzwań, a także do poprawy jakości świadczonej przez nas pracy.

Czytaj także: Krystyna Nosal: zawsze jestem otwarta na niesienie pomocy każdemu

Krystyna Nosal jest pielęgniarką z trzydziestoczteroletnim stażem. Od 2004 roku pracuje w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu - na stanowisku pielęgniarki naczelnej od roku 2015.

- Zawsze  jestem tego zdania, że chcąc wymagać od kogoś, trzeba zacząć od siebie – wyznała w jednej z rozmów z ”Sądeczaninem”. Solidna i sumienna praca Krystyny Nosal została już wiele razy zauważona i doceniona. W 2006 roku otrzymała wyróżnienie samorządowe, a w 2016 srebrne odznaczenie za zasługi dla samorządu pielęgniarek i położnych. Z kolei w 2019 roku została wyróżniona odznaką honorową ministra zdrowia. Teraz, obok dotychczasowych osiągnięć znajdzie się dyplom uznania dla Sądeckiej Pielęgniarki.

- W pracy cenię przede wszystkim profesjonalizm, kulturę organizacji, empatię w stosunku do pacjentów, jak i współpracowników oraz umiejętność komunikowania się. Zawsze jestem otwarta na nowe wyzwania i niesienie pomocy każdemu, kto jej potrzebuje – dodaje. 

Tak naprawdę wygrał cały zespół. Bez niego Krystyna Nosal nie osiągnęłaby takiego sukcesu, a cała załoga nie byłaby tak fenomenalna bez niej. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

[email protected], fot. Sądeczanin

Krystyna Nosal – według was to ona jest najlepszą pielęgniarką w regionie!
Zdjęcia - Daniel Szlag


Dziękujemy za przesłanie błędu