Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 maja. Imieniny: Igi, Mamerta, Miry
12/04/2020 - 14:15

Głosowanie w plebiscycie medycznym dobiega końca. Masz jeszcze szansę!

Trwające niemal dwa miesiące głosowanie w plebiscycie medycznym na najlepszego lekarza, najlepszą pielęgniarkę i najbardziej przyjazny pacjentowi ośrodek zdrowia niebawem dobiegnie końca! Można jeszcze oddać swój głos, wypełniając internetowy formularz lub kupon dostępny w marcowym wydaniu miesięcznika ”Sądeczanin”.

Zbliżamy się do końca trwającego niemal dwa miesiące głosowania na najlepszego lekarza dowolnej specjalizacji, najlepszą pielęgniarkę i najbardziej przyjazny pacjentowi ośrodek zdrowia. Otrzymaliśmy od was tysiące SMS-ów, urna z konkursowymi kuponami pęka w szwach, grzeją się także internetowe łącza. Walka w dalszym ciągu jest zacięta.

Przypomnijmy, że z powodu rosnącego zagrożenia koronawirusem gala finałowa IX Seminarium ”O Zdrowiu Sądeczan”, podczas której mieliśmy poznać wyniki plebiscytu, została odwołana. Nowy termin wydarzenia podamy wkrótce.

Czytaj także: V Plebiscyt Medyczny: trwa głosowanie. Wybierz swojego faworyta! 

Jeszcze przez kilka dni możecie wesprzeć swoich faworytów i okazać im wdzięczność za to, że przez ostatnie tygodnie ryzykują dla nas swoje zdrowie i życie. Niech tegoroczna edycja organizowanego konkursu będzie podziękowaniem za trud i poświęcenie sądeckich medyków.

Na wasze głosy czekamy do 15 kwietnia br. To od was zależy, kto zostanie zwycięzcą! Wypełnij formularz lub kupon dostępny w marcowym wydaniu miesięcznika "Sądeczanin".

k.kos@sadeczanin.info, fot. Pixabay.comDziękujemy za przesłanie błędu