Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
03/07/2019 - 11:45

Słodki ciężar wiceburmistrza Starego Sącza. Dźwigał aż trzy dyplomy

Aż trzy razy podczas wielkiej gali rankingu samorządów grały fanfary dla Starego Sącza. Wiceburmistrz Kazimierz Gizicki odebrał dyplomy za wygraną w dwóch kategoriach -"Pozainwestycyjna działalność gospodarczą gminy” i „Aktywność Inwestycyjna” oraz za trzecie miejsce w kategorii głównej. - Nie spodziewałem się, że aż tyle razy będę wychodził na scenę - mówi samorządowiec.

- Nie spodziewałem się tego, że aż tyle razy będą wychodził na scenę – mówił  wiceburmistrz Kazimierz Gizicki. Jestem dumny z tego, że Stary Sącz tak się świetnie rozwija.  Liczyliśmy na sukces w kategorii działalności inwestycyjna, bo to jest nasza mocna strona i co roku  jesteśmy w czołówce zestawienia,  jednak ogromnie cieszy nas wygrana w kategorii  pozainwestycyjna działalność.  

Zajęcie przez nas pierwszego miejsca dowodzi, że rozwijamy się nie tylko pod względem inwestycji, na które w tym roku wydatkowaliśmy z funduszy unijnych w ubiegłym roku ponad 38 mln złotych, ale także rozwijamy strefę gospodarczą, która ma przyciągnąć do nas inwestorów. (jm)

Dziękujemy za przesłanie błędu