Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
29/06/2019 - 00:10

Sądecki Park Etnograficzny to Turystyczna Atrakcja Roku 2018

Sądecki Park Etnograficzny w Nowym Sączu został Turystyczną Atrakcją Roku 2018 podczas tegorocznej edycji Salonu Przemysłu Turystycznego, która odbyła się w Krynicy-Zdroju.

Nagrodę, czyli pamiątkowy dyplom, okolicznościową statuetkę i symboliczny czek na reklamę w portalu "Sądeczanin" o wartości 5 tysięcy złotych odebrał Sławomir Czop. Zastępca dyrektora Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu nie ukrywał emocji.

- Serdecznie gratuluję wszystkim nagrodzonym, wyróżnionym oraz nominowanym. Również dziękuję za zgłoszenie nas do plebiscytu. Zwycięstwo jeszcze bardziej motywuje nas do ciężkiej pracy, a należy podkreślić, że na dzisiejszy obraz parku złożyło się wiele lat działalności wielu osób - powiedział Sławomir Czop.

Jak podkreślił Sądecki Park Etnograficzny rozwija się, aby być coraz lepszą atrakcją zarówno dla turystów, ale również mieszkańców Nowego Sącza i okolic, jako miejsce do spędzania wolnego czasu.

- Sądecki Park Etnograficzny to ważny element turystyczny w Nowym Sączu, służący od wielu lat i jeszcze wiele przed nim. Cieszy się on sporym zainteresowaniem, dlatego staramy się, aby jego popularność i blask nigdy nie wygasły - podsumował nasz rozmówca.

Salon Przemysłu Turystycznego - Krynica Zdrój
Panele dyskusyjne i gala Salonu Przemysłu Turystycznego.
Dziękujemy za przesłanie błędu