Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 28 listopada. Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy
Szukamy zwyczajnych niezwyczajnych Zgłoś kandydata na Sądeczanina 2022 Roku!
Nadzwyczajni, nietuzinkowi, swoje serca oddają lokalnym sprawom i lokalnej społeczności, Tacy są bohaterowie prestiżowego i największego plebiscytu w regionie, Sądeczanin Roku. Organizowany od ponad dwudziestu lat wyłonił już pokaźną, znakomitą drużynę zwycięzców. Kto dołączy do tego grona tym razem?
24/11/2022
Każdy chciały być bohaterem, również młodzi ludzie. Rozmowa z Zygmuntem Berdychowskim
- To miejsce poniekąd zmusza człowieka do tego, aby z większą pokorą rozmawiał o tym, co było udziałem tych, którzy byli tu wcześniej – zauważa Zygmunt Berdychowski, opisując Dom Spotkań z Historią w Żmiącej (powiat limanowski). W sobotnie popołudnie odbyło się tutaj pięć ważnych rozmów o historii Polskiego Państwa Podziemnego.
01/10/2022
„Pnioki” i „ptoki” z Łąckiego Klubu Literackiego łączy miłość do regionu
Na 4. Sądeckich Targach Książki nie brakowało poetów. W wydarzeniu brał udział również Łącki Klub Literacki. Spotkanie autorskie z jego członkami było bardzo ciekawe. Artyści zaprezentowali niektóre ze swoich wierszy.
16/05/2022
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-wiadomosci