Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
Sądeczanin Roku 2022
Mają różne zawody, pochodzą z różnych środowisk, ale łączy ich jedno. Sądecczyzna to nie tylko miejsce zamieszkania, ale ich najważniejsze miejsce na ziemi. Tacy są bohaterowie plebiscytu na Sądeczanina Roku 2022. Choć tytuł był tylko jeden, tak naprawdę wygrali wszyscy.
27/02/2023
Kochają Sądecczyznę i stąd pochodzą. Mają w sobie siłę i pozytywną energię. To najlepsi z najlepszych. To oni, doborowa jedenastka stali się bohaterami wielkiej gali dorocznego, największego w regionie plebiscytu, organizowanego przez Fundację Sądecką. Ale zwycięzca może być tylko jeden. Sądeczaninem Roku 2022 został Dariusz Popiela, który na gali się jednak nie pojawił, bo... utknął na lotnisku w Emiratach Arabskich, skąd ze sportowcami kadry narodowej wracał ze zgrupowania.
27/02/2023
Sądeczanin Roku 2022: laudację dla Dariusza Popieli wygłosił Ludomir Handzel
- Dariusz Popiela to człowiek, którego nikomu w Nowym Sączu i na Sądecczyźnie przedstawiać nie trzeba - światowej klasy zawodnik, nieprzerwanie od 20 lat reprezentuje barwy Polski na wszystkich ważnych międzynarodowych imprezach sportowych; Pucharach Świata, Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata, Igrzyskach Olimpijskich - tak o Sądeczaninie Roku 2022 mówił prezydent Nowego Sącza, Ludomir Handzel. Poniżej pełna treść laudacji, wygłoszonej przez prezydenta podczas wielkiej gali pebiscytu Sądeczanin Roku w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju.
26/02/2023
28/02/2024 - 15:10
.
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-wiadomosci