Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 18 sierpnia. Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
08/02/2014 - 23:00

Marta Mordarska – cieszmy się, że mamy takich reprezentantów

„Jest osobą taktowną, naturalną i spokojną, co jest niezwykle rzadko spotykane u polityków w czasach wojny PO-PiS” – mówi o Marcie Mordarskiej rekomendujący ją do tytułu Sądeczanin Roku Zygmunt Berdychowski. Radny sejmiku województwa małopolskiego przekonuje, że jest jeszcze kilka innych powodów, dla których to właśnie ta sądeczanka powinna wygrać plebiscyt.
O kandydatce czytaj także: Marta Mordarska: Trzeba dawać przykład, a nie wykład

- To niezwykła osoba, która w czasach, kiedy dominuje retoryka wojny, stara się ścierać z ludźmi na argumenty i daje szansę na kulturalną wymianę poglądów – chwali kandydatkę Zygmunt Berdychowski, radny sejmiku województwa małopolskiego. – Wydaje się, że to jest wartość, której brak dziś na Sądecczyźnie, a nawet w całej Polsce. To dyskusja na argumenty, a nie wojna domowa, jest nam teraz szczególnie potrzebna.

Radny zwraca uwagę, że Marta Mordarska jest niezwykle pracowita i z dużym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy w sejmiku województwa małopolskiego.

- Czyta dokumenty, nad którymi debatujemy i jest dobrze przygotowana do sesji. Charakteryzuje ją to, że zawsze prowadzi merytoryczną debatę i z determinacją zabiega o sprawy naszego regionu. Trzeba się cieszyć, że mamy takiego reprezentanta. Bardzo poważnie traktuje swoją pracę, skutecznie zabiega o interesy Sądecczyzny i co istotne – robi to przyzwoicie. Byłoby dobrze, gdyby więcej radnych właśnie tak postępowało.

Patrząc na życiorys kandydatki do tytułu Sądeczanin Roku nie da się zapomnieć o jej pracy społecznej.

- Jest konsekwentna, uparta i zdeterminowana, żeby osiągać cele, które sobie założy. Nie wiąże się to jednak z jej interesem osobistym. W swoim działaniu jest bezinteresowna. Myślę, że to są najważniejsze powody, które zobligowały mnie do zgłoszenia jej kandydatury do plebiscytu Sądeczanin Roku – zaznacza Zygmunt Berdychowski.

Głosować można pobierając KUPON KONKURSOWY lub wypełniająć FORMULARZ

Wyślij sms na numer 70120 o treści: SR.05 (koszt wysłania wiadomości to 0,62 zł brutto). 

(MC)

Fot. Archiwum kandydatki 


Partnerem Przedsięwzięcia jest Województwo Małopolskie
 

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu