Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 sierpnia. Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty
10/02/2019 - 20:20

Izabela Szafrańska. Kandydat w plebiscycie "Sądeczanin Roku 2018"

Młoda utalentowana artystka. Od najmłodszych lat reprezentuje swoja rodzinną miejscowość Lipnicę Wielką w gmina Korzenna, ale także całą Sądecczyznę, województwo, a nawet Polskę. Przebojem zdobywa kolejne muzyczne nagrody o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Wspólnie z siostrami założyła muzyczną grupę El Saffron, którego jest liderką. Zespół wziął udział w jednym z najbardziej znanych polskich programów telewizyjnych „Must Be The Music”. Siostry Szafrańskie doszły do finału. W każdym z występów promowały Sądecczyznę w mediach ogólnopolskich. Razem z El Saffron Iza  koncertuje w Polsce i za granicą. Była zapraszana do udziału w największych festiwalach m.in. w Hiszpanii, Holandii, Niemczech, Mołdawii, Czechach, Rosji, Danii oraz Białorusi.

Zobacz też Izabela Szafrańska. Swoim pięknym głosem rozsławia Sądecczyznę na cały kraj

Rok 2018 roku Izabela Szafrańska przyniósł jej wielki sukces. Doszła do pólfinału niezwykle popularnego, telewizyjnego talent show The Voice of Poland. Wokalistka obdarzona jest wyjątkową barwą głosu, która łączy w sobie dojrzałość z delikatną szlachetnością. Prezentuje osobowość sceniczną, która przyciąga, paraliżuje odbiorców siłą wyrazu i głębokością przeżyć.

Wśród jej licznych osiągnięć można wymienić  I miejsce podczas Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie w 2015 roku, I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej OFPA w Rybniku w 2016 roku oraz I miejsce w Ogólnopolskim Spotkaniu Zamkowym „Śpiewajmy Poezji”, który odbył się w Olsztynie w 2017 roku.

W 2015 roku otrzymała nagrodę starosty w uznaniu szczególnych zasług na rzecz upowszechniania muzyki. Jest też  laureatką nagrody dr Jerzego Masiora za wybitne osiągnięcia w zakresie artystycznym. Izabela Szafrańska była również stypendystką Funduszu Stypendialnego im. J. i St. Potoczków.

Izabela Szafrańska – SMS o treści SR.10 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2018.

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu