Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 8 grudnia. Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
04/04/2022 - 06:55

Dariusz Woźniak. Pod jego rządami Wyższa Szkoła Biznesu-NLU dostała skrzydeł

Cenią go współpracownicy i studenci. Sądeckiej Wyższej Szkole Biznesu-NLU oddał ponad dwadzieścia lat swojego życia. Zaczynał jako asystent, teraz jest rektorem. Pod jego rządami uczelnia rozwinęła skrzydła.

- Pomimo wielu obowiązków zawsze znajdzie dla każdego chwilę, żeby porozmawiać, często też żeby pomóc rozwiązać jakiś problem, tak o Dariuszu Woźniaku, rektorze Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University  mówią pracownicy i studenci uczelni. - Zawsze mocno angażuje się we wszystkie inicjatywy studenckie - podkreślają jego wychowankowie.

Dariusz Woźniak, doktor nauk ekonomicznych w zakresie ekonomii, z uczelnią jest związany od dwudziestu trzech lat. Zaczynał jako asystent, potem był adiunktem, obecnie jest profesorem wydziału nauk społecznych i informatyki.

W swojej zawodowej karierze przez blisko pięć lat był prodziekanem do spraw studenckich. W roku 2011 został powołany na stanowisko dziekana wydziału przedsiębiorczości i zarządzania, potem pełnił rolę  dziekana wydziału nauk społecznych i zarządzania. Rektorem Wyższej Szkoły Biznesu-NLU został w 2018 roku.   

Dariusz Woźniak jest tak oddany sprawom uczelni i mieszkańców Nowego Sącza, że zyskał sobie miano pracoholika działającego na rzecz lokalnej społeczności.

Obejrzyj też Rektor Wyższej Szkoły Biznesu Dariusz Woźniak ma szczęście do ludzi [WIDEO]

Pod jego rządami uczelnia rozwinęła skrzydła. Pod względem ilości studentów osiągnęła najlepszy w swojej historii wynik. - To ponad  5 tysięcy  studentów i słuchaczy podaje uczelnia, która według rankingu resortu edukacji należy do najchętniej wybieranych uczelni niepublicznych w Polsce. W ofercie WSB-NLU pojawiło się ponad trzydzieści nowych kierunków studiów podyplomowych, przyciągających absolwentów uczelni z całego świata.

Dariusz Woźniak jest wielkim orędownikiem Cloud Academy™ - autorskiego systemu informatycznego WSB-NLU. Jako ekspert jest zaangażowany w opracowywanie i ocenę programów społeczno-gospodarczych. Jest współautorem strategii rozwoju dla Krynicy, Nowosądeckiego Programu Rozwoju Przedsiębiorczości, zajmował się też kompleksową oceną regionalnych programów unijnych  na lata 2007-2013 oraz 2014-2020. Obecnie pracuje nad oceną projektów inwestycyjnych oraz oceną innowacyjności projektów biznesowych.

Od ponad trzech lat jest członkiem zespołu do spraw zintegrowanej polityki rozwoju Polski i Europy Komitetu Przestrzennego Zagospodarowania Kraju Polskiej Akademii Nauk. Od 2018 roku pełni funkcję przewodniczącego rady nadzorczej Sądeckiej Agencji Rozwoju Regionalnego.  

Prywatnie to propagator zdrowego stylu życia. Jest zapalonym biegaczem, aktywnie morsuje i uwielbia górskie wędrówki.

***

Twój kandydat do tytułu Sądeczanin Roku 2021?

DARIUSZ WOŹNIAK – wyślij SMS o treści SR.18 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wypełnij i dostarcz KUPON 
(dostępny w miesięczniku "Sądeczanin": numery kwiecień 2022 oraz maj 2022)

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY (1 x sms, 1 x formularz online, 1 x kupon). Da to równowartość 3 głosów.

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2021. Znajdziesz tam też szczegółowe zasady głosowania.

Więcej informacji w regulaminie Plebiscytu "Sądeczanin Roku 2021".
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu