Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 sierpnia. Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny
10/02/2020 - 03:35

Wybierz Iwonę Romaniak. Dzięki niej dzieci z sierocińców są szczęśliwsze

Ma wielkie serce. Wspiera domy dziecka, hospicja i domy starców na Ukrainie oraz organizuje akcje charytatywne na rzecz ubogich rodzin na Wchodzie. Daje ludziom nadzieję na lepsze jutro. Taka jest Iwona Romaniak, kandydatka w plebiscycie Sądeczanin Roku 2019.

Iwona Romaniak zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem pomocy dla dzieci, młodzieży i potrzebujących rodzin z najbiedniejszych wiosek na Ukrainie. Ma wielkie serce, a w życiu wyznaje zasadę, że nie ma nic cenniejszego od pomocy niesionej drugiemu człowiekowi. 

- Kiedy dowiedziałam się o nominacji do plebiscytu Sądeczanin Roku 2019, byłam bardzo zaskoczona. Ponieważ były wtedy u mnie grupy dzieci z Ukrainy, od razu pochwaliłam się informacją, którą dostałam. Wyróżnienie to dla mnie niezmiernie miła niespodzianka. Wszystkie dzieci gratulowały mi i bardzo się cieszyły - mówi Iwona Romaniak, która odkąd pamięta zajmuje się pomocą potrzebującym.

W Fundacji Bratnia Dusza nasza kandydatka działa od ośmiu lat. Fundacja nie tylko promuje wydarzenia kulturalne i organizuje przyjazdy ukraińskich dzieci, ale także wspiera sierocińce, hospicja i domy starców oraz koordynuje akcje charytatywne na rzecz ubogich rodzin na Wschodzie, dostarczając najbiedniejszym podstawowe środki potrzebne do życia. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o nominowanej? Przeczytaj Iwona Romaniak. Kandydatka na Sądeczanina Roku 2019

- Dzieciom dajemy nadzieję na lepsze jutro. Nie wiemy, jakie będzie ich dalsze życie, kiedy wrócą do rodzinnych domów, pełnych smutku i chaosu. A tu? Przez chwilę mogą poczuć się jak w bajce, bo są kochane i obdarzone opieką - opowiada Iwona Romaniak. - Najcenniejsze jest to, kiedy ktoś przytuli cię i powie: jesteś cudownym człowiekiem. To jest fantastyczne - dodaje.

Iwona Romaniak – SMS o treści SR.9 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2019.Dziękujemy za przesłanie błędu