Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
02/04/2022 - 07:15

Tomasz Strachanowski o Annie Pych: zdumiało mnie to, co powiedziała [WIDEO]

Długa jest lista przedsięwzięć organizowanych przez Annę Pych i wolontariuszy z Fundacji „Będzie Dobrze”, których potrafi wokół siebie skupić. Swoim optymizmem i chęcią bezinteresownej pomocy innym zaraziła Tomasza Strachanowskiego, który też jest nauczycielem.

Czytaj też To oni powalczą o wygraną. Trwa wielkie głosowanie na Sądeczanina Roku 2021 

Anię poznałem dziesięć lat temu, na kursie, gdzie szlifowaliśmy swoje zawodowe umiejętności. Też jestem nauczycielem – mówi Tomasz Strachanowski, współpracownik Anny Pych z Fundacji „Będzie dobrze”.

obejrzyj Też Anna Pych przyciąga ludzi pozytywnych, z otwartymi sercami [WIDEO]  

-  Po jakimś czasie spotkaliśmy się na ulicy. Powiedziała, że zakłada fundację. Zdumiało mnie to. Odpowiedziałem jej: ja  mam tyle pracy, a ty będziesz zajmować się wolontariatem,  będziesz robić coś dla innych… a jak wolontariat to wiadomo, że za darmo i na dodatek zajmuje to dużo czasu.

O licznych przedsięwzięciach Anny Pych można przeczytać w artykule Ona zawsze mówi, że będzie dobrze

- Ale właśnie wtedy dotarło do mnie, kim jest naprawdę jest Ania i co to naprawdę jest wolontariat. To świetna rzecz. Każdy robi to dla siebie, przy okazji pomagając innym, co jest przepiękne. Dziękuje Aniu za dziesięć lat  działalności – dodaje Tomasz Strachanowski.

Czy to twoja kandydatka do tytułu Sądeczanin Roku 2021?

ANNA PYCH – wyślij SMS o treści SR.14 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wypełnij i dostarcz KUPON 
(dostępny w miesięczniku "Sądeczanin": numery kwiecień 2022 oraz maj 2022)

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY (1 x sms, 1 x formularz online, 1 x kupon). Da to równowartość 3 głosów.

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2021. Znajdziesz tam też szczegółowe zasady głosowania.

Więcej informacji w regulaminie Plebiscytu "Sądeczanin Roku 2021".

Dziękujemy za przesłanie błędu