Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 20 września. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
22/02/2019 - 10:05

Sądeczanin Roku 2018. Walka do ostatniej chwili i wielkie liczenie głosów

Jeszcze dziś rano do siedziby Fundacji Sądeckiej przychodzili ci, którzy za pomocą kuponów chcieli oddać głosy na swoich faworytów. Plebiscytowa rywalizacja trwała do ostatniej chwili. Kto zwyciężył? W posiadaniu tej tajnej - na razie - informacji będą członkowie kapituły konkursu, którzy w sobotę zsumują wszystkie głosy oddane na szesnastu wspaniałych.

Kto zostanie Sądeczaninem Roku 2018? Głosowanie już zakończone. W niedzielę, podczas uroczystej gali poznamy wyniki plebiscytu Sądeczanin Roku 2018. Na szesnastu kandydatów można było głosować za pomocą formularza elektronicznego, wiadomości SMS oraz tradycyjnie, wypełniając kupon dołączony do miesięcznika „Sądeczanin”.

Sądeczanin Roku 2018. Walka do ostatniej chwili i wielkie liczenie głosów

Dziś została otwarta urna do głosowania, do której codziennie wrzucane były kupony. Pieczęcie zerwali Wincenty Tokarz, członek kapituły plebiscytu i Jan Radzik, Sądeczanin Roku 2016. 

Za liczenie głosów zabrali się zaprzyjaźnieni z Fundacją Sądecka wolontariusze z Klubu Szalonych Emerytów. Sumowane są też wyniki głosowania internetowego i SMS. To wielkie liczenie musi jeszcze oficjalnie zatwierdzić kapituła plebiscytu.  

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2018

Kto okaże się najlepszy z najlepszych? Komu przypadnie zaszczytny tytuł Sądeczanina roku 2018? Dowiemy się tego w niedzielę, 24 lutego, podczas uroczystej gali w Małopolskim Centrum Kultury Sokół.

[email protected] fot.JmDziękujemy za przesłanie błędu