Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
25/01/2024 - 17:55

„O Santa Madonna!” Nikt się nie spodziewał takiego zakończenia głosowania na Sądeczanina Roku [WIDEO]

- O Santa Madonna, tak wolontariusze z Klubu Szalonych Emerytów zareagowali, kiedy po otwarciu urny okazało się, że jest bo brzegi wypełniona plebiscytowymi kartami do głosowania na Sądeczanina Roku 2023. Rywalizacja na głosy trwała do ostatnich sekund.

Jeszcze dziś rano do siedziby Fundacji Sądeckiej przychodzili ci, którzy za pomocą kuponów chcieli oddać głosy na swoich faworytów. Plebiscytowa bitwa na głosy trwała do ostatniej chwili.

A potem, w samo południe, Anna Szczepanik-Dziadowicz i Wincenty Tokarz  członkowie  konkursowej kapituły, zdjęli  plomby z  ogromnej urny, która była wypełniona po brzegi.

- O  Santa Madonna, tak na ten widok zareagowali wolontariusze  z Klubu Szalonych Emerytów, którzy jak zawsze  rachują oddane głosy.

Wysypane na podłogę w siedzibie Fundacji Sądeckiej  plebiscytowe kupony utworzyły ogromną pryzmę. Co to był za widok!

Czy rzeczywiście liczenie potrwa do wieczora, to się okaże.  Kto i ile otrzymał głosów? Szaleni Emeryci muszą zachować w tajemnicy.

Sumowane są też wyniki głosowania internetowego i SMS. To wielkie rachowanie  musi jeszcze oficjalnie zatwierdzić kapituła plebiscytu, która zbiera się dzisiaj.

Czytaj też Niezwyczajny koncert orkiestry straży granicznej podczas gali plebiscytu na Sądeczanina Roku 2023. Wstęp wolny!

Sądeczanina Roku 2023 poznamy w sobotę 27 stycznia podczas uroczystej gali w Pijalni Głównej w Krynicy. Zapowiadają się wielkie emocje i wielkie show  Orkiestry Reprezentacyjnej  Straży Granicznej, która w swoim repertuarze ma między innymi muzykę operową, operetkową, musicalową oraz rozrywkową.  Sądeccy muzycy w mundurach  mogą się pochwalić wielką armią fanów.   

Zapraszamy wszystkich na wielką galę. Wstęp wolny ([email protected])  

Dziękujemy za przesłanie błędu