Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 20 września. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
14/02/2019 - 21:05

Jarosław Jakubowski. Niesie historię pod strzechy

Jego największą życiową pasją jest historia, którą zajmuje się nie tylko jako nauczyciel, ale także jako doktorant Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Swoją pasją zaraża innych, podczas licznych spotkań i wykładów.

Nasz region na tle dziejów jest bogaty w fascynujące wydarzenia. Najbardziej pociąga mnie dwudziestolecie międzywojenne.  Na tej kanwie staram się odkrywać pewne ciekawostki i prezentować je podczas spotkań, wykładów czy prelekcji – mówi Jarosław Jakubowski.

Więcej informacji o kandydacie:  Jarosław Jakubowski. Kandydat w plebiscycie "Sądeczanin Roku 2018"

- Chciałbym, żeby historia, którą zajmuję się zawodowo jako nauczyciel i naukowo, jako doktorant na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, trafiała pod strzechy, do przeciętnego człowieka. Bo tyle jest niezwykłych postaci i tylu bohaterów Sądecczyzny, których warto przybliżyć innym.  

- Było mi niemiernie miło, kiedy dowiedziałem się nominacji do plebiscytu. To jedno z najważniejszych wyróżnień w naszym regionie traktuję nie tylko jako docenienie mojej pracy, ale także ludzi związanych ze środowiskiem historycznym i patriotycznym, które zostało zauważone.

Jarosław Jakubowski – SMS o treści SR.1 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2018.Dziękujemy za przesłanie błędu