Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
14/02/2019 - 20:10

Dawid Szufryn. Kapitan Sandecji na dobre i na złe

Kibice cenią go za to, że jest ze swoją drużyną na dobre i na złe. Kiedy Sandecja wypadła z ekstraklasy, mimo oferty z innych klubów, pozostał w swoim rodzinnym mieście i nadal broni barw swojej drużyny.

- Bardzo dziękuję za nominację do nagrody „Sądeczanin Roku”.  Odbieram to jako udział w plebiscycie dla całego zespołu, którego jestem kapitanem – mówi Dawid Szufryn, który przyznaje, że ubiegły rok był dla piłkarzy Sendecji czasem wzlotów i upadków.

-Niestety wypadliśmy z ekstraklasy i trzeba było szybko się przestawić na realia pierwszoligowe. Wiele zmian nastąpiło w przerwie wakacyjnej. Byliśmy w gronie kandydatów do spadków w pierwszej lidze, ale pokazaliśmy lwi pazur. W tej chwili plasujemy się na drugim miejscu w pierwszoligowej tabeli i mamy szanse na powrót to elity.  Będziemy robić wszystko, żeby jak najlepiej grać na wiosnę i tę dobra passę utrzymać. A co z tego wyjdzie, zobaczymy. 

Więcej informacji o kandydacie: Dawid Szufryn.Kandydat w plebiscycie "Sądeczanin Roku 2018"

Kibice bardzo sobie cenią kapitana swojej drużyny.

- Dawid Szufryn jej filarem i ostoją Sandecji – mówi Radosław Stawiarz, wiceprezes Stowarzyszenia Kibiców Sandecji. - Swoją postawą na boisku i poza nim niejednokrotnie zasłużył sobie na nasz szacunek i uznanie.  Po spadku drużyny z ekstraklasy, mimo ofert z innych klubów, pozostał w rodzinnym mieście i nadal broni barw zespołu. W opinii kibiców zasługuje na tytuł Sądeczanina Roku.

Dawid Szufryn – SMS o treści SR.12 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2018.Dziękujemy za przesłanie błędu