Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
19/04/2022 - 07:15

Anna Pych przyciąga ludzi pozytywnych, z otwartymi sercami [WIDEO]

Pozytywni, uśmiechnięci z otwartymi sercami – tak o ludziach współpracujących z Fundacją „Będzie Dobrze” mówi jej szefowa Anna Pych i podkreśla, że udział w plebiscycie to przede wszystkim uhonorowanie pracy licznych przyjaciół, bez których nic nie udałoby się zrobić.
Czytaj też To oni powalczą o wygraną. Trwa wielkie głosowanie na Sądeczanina Roku 2021 

Wspieranie artystycznych talentów, organizowanie akcji charytatywnych, budowa domu dla ubogiej, ośmioosobowej rodziny w Trzetrzewinie… Anna Pych, poza zawodowymi, nauczycielskimi  obowiązkami jest nieustannie zajęta pomaganiem innym. Można o tym przeczytać w artykule  Ona zawsze mówi, że będzie dobrze

To dlatego trafiła do plebiscytowej drużyny najlepszych z najlepszych, którzy ubiegają się o tytuł Sądeczanina Roku 2021.

- To wyróżnienie  jest przede wszystkim uhonorowaniem ciężkiej  pracy moich przyjaciół z Fundacji „Będzie dobrze”, wolontariuszy i  koordynatorów wolontariatu,  także tych wszystkich,  którzy na co dzień pracują ze mną, angażując w to swój czas i  siły – mówi Anna Pych.

 - To właśnie oni wspierają mnie każdego dnia. Pozytywni, uśmiechnięci, z otwartymi sercami, robią wszystko, żeby codziennie pomagać potrzebującym. Bez nich moja praca i praca fundacji nie miałaby sensu.   

Czy to Twoja kandydatka do tytułu Sądeczanin Roku 2021?

ANNA PYCH – wyślij SMS o treści SR.14 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wypełnij i dostarcz KUPON 
(dostępny w miesięczniku "Sądeczanin": numery kwiecień 2022 oraz maj 2022)

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY (1 x sms, 1 x formularz online, 1 x kupon). Da to równowartość 3 głosów.

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2021. Znajdziesz tam też szczegółowe zasady głosowania.

Więcej informacji w regulaminie Plebiscytu "Sądeczanin Roku 2021".

Dziękujemy za przesłanie błędu