Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 21 września. Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
03/04/2019 - 11:25

Park M partnerem II Sądeckich Targów Ogrodniczych. Skorzystaj z porad lidera

Już 13 i 14 kwietnia w Nowym Sączu odbędą się II Sądeckie Targi Ogrodnicze. Partnerem przedsięwzięcia jest lider rynku architektury krajobrazu, czyli Park M. Jeśli marzycie o udanej aranżacji ogrodu czy działki, to zapraszamy na stoisko starosądeckiej firmy. Wszystko już 13 i 14 kwietnia na Starej Sandecji!

Zobacz też: Zostań wystawcą największych wiosennych targów ogrodniczych na Sądecczyźnie!

Lokalnie firma Park M znana jest z produkcji roślin ozdobnych od najróżniejszych kwiatów po krzewy i drzewa. Głównym profilem jej działalności są jednak projekty z zakresu architektury krajobrazu oraz zagospodarowania terenów zieleni. Park-M jest uznanym w Polsce specjalistą z zakresu rewaloryzacji i rewitalizacji historycznych założeń ogrodowych i parkowych. Zrealizował wiele prestiżowych inwestycji w różnych zakątkach kraju. Firma zatrudnia ponad 400 osób.

W ubiegłym roku firma Park M została uhonorowana w Meksyku za modernizację Wrocławskich Bulwarów Xawerego Dunikowskiego prestiżową nagrodą CEMEX Building Award. Otrzymała ją w dwóch kategoriach: najlepszy obiekt użyteczności publicznej oraz najlepszy obiekt w przestrzeni zbiorowej.

Zobacz też: II Sądeckie Targi Ogrodnicze: chcesz urządzić ogród albo balkon? Musisz tu być!

Wcześniej, w 2017 roku Zamek Królewski w Warszawie wybrał Park-M do odtworzenia Ogrodów Dolnych. Perła warszawskiej architektury odzyskała blask właśnie dzięki naszym architektom krajobrazu.

Park M – już na naszym rodzimym podwórku – odpowiada np. za rekultywację krynickiego kurortu.

Jednocześnie Park M cały czas wspiera tych, którzy zajmują się aranżacją mniejszych i jednocześnie prywatnych przestrzeni: ogrodów, terenów zielonych na osiedlach. Od jej specjalistów dowiecie się wszystkiego co wiąże się nie tylko z nasadzeniami, ale również z właściwym i funkcjonalnym umieszczeniem wszelkich niezbędnych instalacji od nawodnienia po oświetlenie.

Zatem jeśli planujecie nadać kształt swojemu ogrodowi albo działce zapraszamy do skorzystania z porad najlepszych specjalistów na Sądecczyźnie. Targi odbędą się w dniach 13, 14 kwietnia w godzinach od 9. do. 17 na placu Starej Sandecji przy Al. Wolności w Nowym Sączu.

Patronat Honorowy nad II Sądeckimi targami Ogrodniczymi objęli marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel i starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe