Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 16 października. Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła
14/04/2019 - 16:45

Czym Kordian zaskoczył gości II Sądeckich Targów Ogrodniczych?

I w tym roku, dla gości II Sądeckich Targów Ogrodniczych zaśpiewała nasza rodzinna gwiazda disco polo, czyli Wacław Cieślik znany publiczności jako Kordian. Twórca takich przebojów jak „Dziewczyna z gór” i „Całuj” bijących ciągle nowe rekordy oglądalności na youtube zaprezentował się dziś w zupełnie innej odsłonie, bo lirycznie.

Zobacz też: Janina Warzecha - to jej ogród zaczarował jury konkursu Sądeckie Ogrody

Kordian wystąpił na scenie przy akompaniamencie Marcina Królikiewicza, z którym zasiada w jury konkursu muzycznego Sądeckie Młode Talenty. Z miejsca zapowiedział, że ten występ będzie trochę inny, może mniej skoczny – do czego zdarzyli się przyzwyczaić fani. I rzeczywiście Kordian zaprezentował swój nowy utwór „Dla ciebie”. Tekst do tej piosenki napisał jednego dnia a już drugiego skomponował do niego muzykę. I choć w pierwszej chwili słuchacze byli trochę zaskoczeni nową twarzą muzyka, to już po chwili słuchać było zewsząd przychylne komentarze. Część publiczności stwierdziła nawet, że ta odsłona twórczości Kordiana podoba im się bardziej od jego pierwszych piosenek.

Oczywiście – choć muzyk spieszył się do Krakowa – nie mogło zabraknąć bisu i chwili dla fanów, którzy równie chętnie jak o autografy prosili o wspólne zdjęcie.

ES [email protected] Fot.: ES Film: Krzysztof Stachura

Czym Kordian zaskoczył gości II Sądeckich Targów Ogrodniczych?
Fot.: ES
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu

 

        PARTNER GŁÓWNY

 

 

 

               PARTNERZY

 

                 Gmina Łącko