Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 8 lipca. Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
27/03/2018 - 13:30

Zarezerwuj weekend 14-15 kwietnia, bo tu trzeba być!

Już za niecałe trzy tygodnie odbędą się Sądeckie Targi Ogrodnicze. W tym roku organizator, czyli Fundacja Sądecka odświeżyła formułę i organizuje je w samym sercu Nowego Sącza, czyli na Starej Sandecji przy Al. Wolności. Jakie zaplanowaliśmy dla Was atrakcje? Dlaczego warto się tutaj zaprezentować?

Zobacz też: Eko żywność z Mokrej Wsi na Eko-Targach w Brzeznej

Zapraszamy do udziału w Sądeckich Targach Ogrodniczych wszystkich, którzy produkują sadzonki, nasiona, cebulki, krzewy i drzewka. Te na działkę, do przydomowego ogródka i te, które mogą pomóc nam w aranżacji balkonów i parapetów.

Zapraszamy też tych, którzy oferują i poszukują nawozów i środków ochrony roślin. Architektów ogrodów i producentów ozdób oraz altan działkowych i ogrodowych a także innych wyrobów małej architektury krajobrazu.

Chcemy też, by Targi Ogrodnicze stały się najlepszym punktem do wymiany doświadczeń i propozycji jeśli chodzi o maszyny i urządzenia, które ułatwiają nam pracę w domu i ogrodzie.

A co najważniejsze, by każdy, kto zaprezentuje się i odwiedzi nasze targi dowiedział się, jak dzięki nowoczesnym technologiom zadbać o naturalne środowisko a jednocześnie zaoszczędzić.

Zobacz też: Ogrodowe eldorado? Sprzedał borówki amerykańskie na pniu. Musiał dowozić nowe

Nie zabraknie też ukłonu w stronę naszych rękodzielników, których zapraszamy do zaprezentowania i sprzedaży swoich prac. Zapraszamy też wszystkich, którzy cenią sobie naturalne kosmetyki i produkty żywnościowe. Sięgamy po sprawdzone receptury naszych babć, które doskonale wiedziały jak zadbać o piękną i zdrową skórę a jednocześnie potrafiły domowymi sposobami skutecznie walczyć z chorobami. Do tradycji sięgamy również w sprawach żywieniowych, bo tradycja naszej kuchni regionalnej doskonale wpisuje się w modne ostatnio hasła o eko – żywności.

Oczywiście nie zabraknie też atrakcji dla naszych najmłodszych gości.

A wszystko to w samym centrum Nowego Sącza, w sercu Sądecczyzny na placu Starej Sandecji przy Al. Wolności.

Wszystkich zainteresowanych do zaprezentowania się podczas Sądeckich Targów Ogrodniczych zapraszamy do kontaktu z organizatorem pod numerem 18 475 16 28 lub emailowo [email protected]

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Patronat nad targami, które odbędą się w dniach 14-15 kwietnia w godzinach od 9.00 do 17.00 objęli Jacek Krupa Marszałek Województwa Małopolskiego, Piotr Ćwik Wojewoda Małopolski, Ryszard Nowak Prezydent Miasta Nowego Sącza oraz Marek Pławiak Starosta Nowosądecki.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu