Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
04/04/2018 - 09:55

Wiktoria Tokarczyk już buduje konkurencję dla Adele. Sądeckie Młode Talenty (GŁOSOWANIE PÓŁFINAŁOWE ZAKOŃCZONE)

Wiktoria Tokarczyk w konkursie Sądeckie Młode Talenty zmierzyła się z kultowym już kawałkiem „Rolling In the deep” Adele i szturmem wyśpiewała sobie półfinał.

Zobacz też: Sądeckie Młode Talenty: Maja Matusiak cała jest z muzycznych wibracji jak jej ukulele

Wiktoria Tokarczyk ma 13 lat i na co dzień chodzi do szkoły muzycznej i na prywatne zajęcia, na których szlifuje swój talent wokalny. Mieszka w Piwnicznej-Zdrój.

- Śpiewam od zerówki. Czy śpiewam w konkursach? Tak i było ich bardzo, bardzo wiele, z czego większość skończyła się dla mnie pomyślnie. Najważniejszy dla mnie, taki, który najbardziej wspominam, to Festiwal Piosenki Religijnej w Tarnowie i Ogólnopolski Konkurs Piosenki Patriotycznej w Warszawie – mówi o sobie.

Czym interesuje się poza muzyką? – Chyba na razie wszystkim i ze wszystkiego czerpie inspirację. W przyszłości chciałabym zostać aktorką albo piosenkarką – dodaje pełna przekonania, że to marzenie się ziści.

Zobacz też: Sądeckie Młode Talenty: Anna Szlagowska – komponuje, tworzy i „łapie różne kąty na śpiewanie”

Jeśli chcecie Państwo oddać głos na Wiktorię Tokarczyk wyślijcie sms o treści: TALENT.24 na numer 7168. Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 10 kwietnia (do godz. 9:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 11 kwietnia podczas naszej wielkiej gali. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 25 półfinalistów.

Organizatorzy:

                              

Partnerzy:

                              

ES [email protected] Fot.: ES

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu