Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 22 kwietnia. Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
04/04/2018 - 10:30

Sześcioletnia Emilka Pajor to prawdziwy lew sceniczny! Sądeckie Młode Talenty (GŁOSOWANIE PÓŁFINAŁOWE ZAKOŃCZONE)

Od dziś zaczynamy prezentację 25 zwycięzców castingu konkursu Sadeckie Młode Talenty. Jako pierwszą przedstawiamy Emilkę Pajor.

Emilka Pajor ma sześć lat a śpiewa od dwóch. Na co dzień uczęszcza do przedszkola muzycznego „Kraina marzeń” w Nowym Sączu. Na castingu zaprezentowała piosenkę „Straszny strach” Gabrieli Steć. Wokalu uczy się pod okiem swojej ukochanej pani, która towarzyszyła  jej wraz z mamą i udzielała rad podczas nagrywania teledysków. Kim Emilka chciałby zostać w przyszłości? – Piosenkarką albo fryzjerką – odpowiada zdecydowanie.  

Zobacz też: Nagrywaliśmy Sądeckie Młode Talenty! Cała sobota z kamerami i światłami sceny [ZDJĘCIA]

- Emilka śpiewa od małego. Do niedawna śpiewała tylko w domu do swojego wymarzonego mikrofonu a talent i zdolności wokalne zaczęła rozwijać tak naprawdę dopiero w  przedszkolu – mówi mama dziewczynki, najmłodszej uczestniczki konkursu, która zakwalifikowała się do półfinału. Dotychczas Emilka występowała jedynie przed rodzicami swoich rówieśników podczas przedszkolnych uroczystości. Konkurs Sadeckie Młode Talenty był dla niej pierwsza okazją do występu dla szerszej publiczności.

Jak sobie poradziła przed kamerą w trakcie nagrania teledysku? Z mamą raz jeszcze ćwiczyły występ, tak by dziewczynka nie zapomniała śpiewając o choreografii. Potem okazało się, że nasza najmłodsza wokalistka spotkała się z najcieplejszym przyjęciem ze strony ekipy nagraniowej a przede wszystkim swoich starszych konkurentów. Byliśmy jednogłośni – Emilka jest po prostu słodka i wyrośnie na prawdziwego lwa scenicznego.

Zobacz też: Uczta dla zmysłów! Poziom? Prawdziwie światowy. Jury nie kryje zachwytu dla Sądeckich Młodych Talentów![WIDEO/ZDJĘCIA]

Jeśli chcecie Państwo oddać głos na Emilkę Pajor wyślijcie sms o treści: TALENT.17 na numer 7168. Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 10 kwietnia (do godz. 9:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 11 kwietnia podczas naszej wielkiej gali. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 25 półfinalistów.

Organizatorzy:

                              

Partnerzy:

                              

ES [email protected] Fot.: ES

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku