Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
04/04/2018 - 10:55

Patrycja Kotarba zaczynała od dyplomów za udział w konkursach. Teraz zajmuje pierwsze miejsca. Sądeckie Młode Talenty (GŁOSOWANIE PÓŁFINAŁOWE ZAKOŃCZONE)

Patrycja Kotarba ma 17 lat. Mieszka w Młodowie koło Piwnicznej. Uczęszcza do Technikum nr 6 w Nowym Sączu. Obecnie jest w drugiej klasie. Jej przygoda ze śpiewaniem rozpoczęła się, gdy jeszcze była dzieckiem.


Patrycja uwielbia śpiewać i tańczyć.  Podczas konkursu „Sądeckie Młode Talenty” zaśpiewała angielską piosenkę "There You'll Be" Faith Hill.

- Miałam śpiewać polską piosenkę, ale podczas eliminacji jury poprosiło mnie o zaśpiewanie angielskiego utworu i dlatego śpiewam ten kawałek - wyjaśnia.

Zobacz też Sądeckie Młode Talenty: Krystian Kubowicz to wschodząca gwiazda. Na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów

Na swoim koncie ma wiele sukcesów. Brała udział w konkursach międzynarodowych, ogólnopolskich, wojewódzkich, powiatowych, a także gminnych. Jej przygoda ze śpiewem rozpoczęła się, gdy była jeszcze dzieckiem.

- Jak byłam w czwartej klasie szkoły podstawowej to jedna z nauczycielek zauważyła, że umiem ładnie śpiewać i zachęcała mnie do udziału w konkursach.  Z każdym konkursem pięłam się coraz to wyżej i odnosiłam większe sukcesy. Najpierw dostawałam dyplomy tylko za udział, potem wyróżnienia, a teraz wygrywam konkursy.

Zobacz też Półfinaliści konkursu "Sądeckie Młode Talenty" nakręcili teledyski. Poziom jest bardzo wysoki [ZDJĘCIA]

Jeśli chcecie Państwo oddać głos na Patrycję Kotarbę wyślijcie sms o treści: TALENT.12 na numer 7168. Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata.​ Głosowanie potrwa do 10 kwietnia (do godz. 9:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 11 kwietnia podczas naszej wielkiej gali. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 25 półfinalistów.

RG [email protected], Fot. RG

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu