Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 22 kwietnia. Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
04/04/2018 - 11:00

Nina Kotarba oczarowała swoim głosem jurorów. Sądeckie Młode Talenty (GŁOSOWANIE PÓŁFINAŁOWE ZAKOŃCZONE)

Nina Kotarba ma 14 lat i mieszka w Młodowie. Na co dzień uczy się w Gimnazjum w Rytrze. Chodzi do drugiej klasy. Podczas konkursu zaśpiewała piosenkę „Kiedyś” Mietka Szcześniaka.

-  Wybrałam ten utwór, ponieważ podobał mi się i dobrze mi się śpiewa – mówi uśmiechnięta Nina.

Nina ma we krwi talent muzyczny. W jej rodzinie dużo osób gra na instrumentach i śpiewa. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku pięciu lat. Chodziła wtedy do przedszkola i podczas występu zaśpiewała piosenkę „Daj mi rękę tato”.

- Już wtedy śpiewanie bardzo mi się spodobało.

Zobacz też Sądeckie Młode Talenty: Patrycja Kotarba zaczynała od dyplomów za udział w konkursach. Teraz zajmuje pierwsze miejsca

Od kilku miesięcy uczy się grać na pianinie.  Bardzo podoba jej się ten instrument.  W przyszłości chciałaby zostać wokalistką.  Marzy, o tym, aby wygrać konkurs „Sądeckie Młode Talenty” i wziąć udział w programie telewizyjnym.

Na przesłuchania przyjechała wraz ze swoją siostrą Patrycją, która także zaśpiewała piosenkę. Obie awansowały do kolejnego etapu.

- Jeśli moja siostra wygra ten konkurs to ja się będę cieszyć, a jak ja wygram to ona się będzie cieszyć. Nie będzie żadnej zazdrości – wyjaśnia.

Zobacz też Półfinaliści konkursu "Sądeckie Młode Talenty" nakręcili teledyski. Poziom jest bardzo wysoki [ZDJĘCIA]

Jeśli chcecie Państwo oddać głos na Ninę Kotarbę wyślijcie sms o treści: TALENT.11 na numer 7168. Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 10 kwietnia (do godz. 9:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 11 kwietnia podczas naszej wielkiej gali. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 25 półfinalistów.

RG [email protected], Fot. RG

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku