Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
04/04/2018 - 10:00

Maria Ślusarek zmierzyła się z samą Whitney Houston. Sądeckie Młode Talenty (GŁOSOWANIE PÓŁFINAŁOWE ZAKOŃCZONE)

„I look too you” zaśpiewała podczas castingu Sądeckich Młodych Talentów 16-letnia Maria Ślusarek z Chełmca. I trudno tak naprawdę powiedzieć, co przeważyło szalę, że dostała się do półfinałów: mega talent czy odwaga, by zmierzyć się z nieśmiertelną Whitney Houston.

Zobacz też: Sądeckie Młode Talenty: Sześcioletnia Emilka Pajor to prawdziwy lew sceniczny!

- Śpiewam od czwartej klasy szkoły podstawowej. Wokalu uczę się prywatnie u pani Moniki Rębilas – mówi nasza wschodząca diva. Dopytujemy zatem, czy najbliższe są jej klimaty gospel? Przecież pani Monika właśnie z takich słynie. – Niekoniecznie. Śpiewam raczej muzykę rozrywkową.

Do dziś nasza młoda wokalistka uczestniczyła w festiwalach muzycznych takich jak nowosądecki „Skowroneczek”, podczas którego otrzymała nagrodę radia RDN.

Zobacz też: Sądeckie Młode Talenty: Anna Szlagowska – komponuje, tworzy i „łapie różne kąty na śpiewanie”

Chciałabym spełnić swoje marzenia, chciałabym zostać piosenkarką, ale nie wiadomo jak to się w życiu potoczy – zaznacza skromnie. – Jeśli nie muzyka, nie śpiew, to chciałabym w przyszłości uczyć dzieci śpiewu, móc udzielać prywatnych lekcji.

Jest uczennicą katolickiego gimnazjum w Nowym Sączu. Pytana o ulubiony zespół wprawia nas w mega zdumienie, bo odpowiada bez wahania AC/DC. Po chwili jednak dodaje, że przepada też za muzyką klasyczną.

Zobacz też: Nagrywaliśmy Sądeckie Młode Talenty! Cała sobota z kamerami i światłami sceny [ZDJĘCIA]

Jeśli chcecie Państwo oddać głos na Marię Ślusarek wyślijcie sms o treści: TALENT.23 na numer 7168. Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 10 kwietnia (do godz. 9:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 11 kwietnia podczas naszej wielkiej gali. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 25 półfinalistów.

ES [email protected] Fot.: ES

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu