Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
04/04/2018 - 10:50

Krystian Kubowicz to wschodząca gwiazda. Na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów. Sądeckie Młode Talenty (GŁOSOWANIE PÓŁFINAŁOWE ZAKOŃCZONE)

Krystian Kubowicz ma 20 lat. Pochodzi z Kasiny Wielkiej, ale na co dzień mieszka i uczy się w Krakowie. Obecnie uczęszcza do Technikum Marketingu i Zarządzania. W tym roku zdaje maturę.

Podczas pierwszego etapu konkursu „Sądeckie Młode Talenty”, zaprezentował piosenkę „Purple Rain” zespołu Prince. - Wybrałem ten utwór, ponieważ Prince jest dla mnie autorytetem, a ta piosenka jest klasykiem utworów zagranicznych, dlatego postanowiłem ją zaśpiewać - wyjaśnia.

Zobacz też Sądeckie Młode Talenty: Cantori Kwartet tworzą piękne dziewczyny z anielskimi głosami

Krystian na maturze będzie zdawał rozszerzoną matematykę i angielski. W przyszłości planuje iść na studia muzyczne. Jego przygoda z muzyką zaczęła się już w wieku 6 lat. Od dziecka uczęszczał do szkoły muzycznej, jeździł po festiwalach i konkursach.

- Moim hobby jest sport – pływanie i siatkówka. W wolnym czasie gram na guzikówce i fortepianie.

Do Nowego Sącza na przesłuchanie, a potem nagrywanie teledysku przyjechał z mamą, która mocno trzyma za niego kciuki. 

Zobacz też Półfinaliści konkursu "Sądeckie Młode Talenty" nakręcili teledyski. Poziom jest bardzo wysoki [ZDJĘCIA]

Jeśli chcecie Państwo oddać głos na Krystiana Kubowicza wyślijcie sms o treści: TALENT.13 na numer 7168. Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 10 kwietnia (do godz. 9:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 11 kwietnia podczas naszej wielkiej gali. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 25 półfinalistów.

RG [email protected], Fot. RG

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu